Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

hajde vi mladji koji se secate hemije iz srednje skole :) koliko se ja prisecam metan se ne mesa sa vodom tako da ne vidim kako bi bilo moguce piti vodu u kojoj ima metana, hajde da je rec o jupiteru gde je valjda metan u tecnom stanju ili na saturnu ili gde vec, pa da prodje ali tamo vode a bogme ni vodovoda :D

 

meni cudno kako krenule urbane legende koje se prirodom interneta sire brzinom svetlosti, pre neki dan davilice™ u automobilima kojima sofiraju zene, danas metan™ u vodovodu

 

a to sto ljudi vise kupuju flasiranu vodu, to nije dokaz nizasta jer su vec poverovali u vodu sa metanom :D

Edited by Pontijak
Link to comment
6 hours ago, gospa buba said:

idemo na to da je iz ruchka ispario kuvanjem biggrin.png

 

ljudi mnogo prde dok sire takve vesti pa postoji realna opasnost od eksplozija metana, plasim se da izadjem sada iz kombinata i zapalim cigaretu :D

Link to comment
Quote

FUDBAL ZATVARA CENTAR GRADA Od 14.00 do 20.00 izbegavajte OVE ulice, promene na sedam linija GSP

  •  

U okviru organizacije praćenja prenosa Svetskog prvenstva u fudbalu na Trgu Nikole Pašića, gde je postavljen veliki video-bim, danas od 14.00 do 20.00 (nije jasno zašto ne do 22.00 kada se igra derbi dana) predviđeno je zatvaranje ulica Trg Nikole Pašića na delu od Bulevara kralja Аleksandra do Terazija, kao i ulice Dečanska na delu od Trga Nikole Pašića do Teraziskog tunela.

 

 

pusite kurac mamu vam jebem govnarsku.

 

inace, folic ahitetks otvorili novo gradiliste u cara urosa 47.

 

 

Edited by darling
Link to comment

neke blokade saobracaja su zlo usmereno protiv naroda i drzave a neke blokade saobracaja su za dobro naroda i prosperitet drzave.

 

 

 

 

13406993_10206773945123919_3322591844227820234_n.jpg

Link to comment

FUDBAL ZATVARA CENTAR GRADA Od 14.00 do 20.00 izbegavajte OVE ulice, promene na sedam linija GSP

 

Ne mogu da opišem koliko mi je milo što se u naznačeno vreme, sručio potop biblijskih razmera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...