Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

5 hours ago, Lezilebovich said:

Jebo mater onom ko se setio da na brod okaci bilbord i da ga voza po rekama

+1

video sam to, i mislim da je to nesto najgluplje sto sam ikad video, a svakakvih gluposti sam video, stavise ugl vidjam bas gluposti

Link to comment

uh ja se brinem, kasno su raspisali tender, pa vec je jul, do 1. avgusta je moralo da se postavi novogodisnje dekorativno osvetljenje, ovako cemo morati da cekamo do 15. septembra da ga postave

Link to comment

Tela sam da okačim situaciju na automobile, al mi više vukla na "beogradske teme".

 

Dođem ja do posla ko i svaki dan, nađem boguhvala solidno mesto jer je letnji režim pa se može naći parking, a i rano je, 7.10... sve super. Vraćam se sa posla, nešto mi aobično, nema kola, nema ničega, ulica zagrađena, kamioni, bušilice, ma nema ulice jbt! Ne da nema automobila nego nema ni ulice bukvalno! Ladan znoj me oblio... hodam i razmišljam... gde da idem da tražim auto, gde su ranije odvozili, hodam i mislim.... i kroz ogradu igrališta vidim uzbrdo u drugoj ulici nešto što može da liči na moj auto (i na svaki drugi auto sive boje, može da bude bar 5 modela, svi su slični), al kao ajde da vidim da nije moj. Jeste bio moj, srećom! A mogao je da bude i u Lazarevcu, da nisu nasli bliže mesto da ga prenesu. I ti se traži, snađi se i znaj šta i kako i gde!

 

Da li je moguće da u 7.15 ujutru niko nije znao da će npr. u 9 to parče ulice da se razvaljuje (radovi traju i dalje, danas je neki 5. dan) ?! I dozvolili ljudima komotno da se parkiraju, da plate zonu, da ne plate, štagod, prosto nije bilo nikakvog obaveštenja da će se ulica raditi, nije bilo rampe, znaka, ništa zadenuto za brisač, nigde ništa!. Ulica nije mogla da se zatvori veče pre ili da se stavi neki znak da ljudi znaju da ne ulaze u ulicu? Očigledno nije,  jer je i to verovatno "ničija" nadležnost. Čudi me da niko nije ništa prijavio. 

 

Eto, crtica iz života u "gradu".

 

 

Link to comment
4 hours ago, extragluv said:

iznikose neki silni splavovi po sajamskom keju. nisam dugo vozio bajk sa ove strane

dinamit je car, chicha nobel izmislio. 

Link to comment
Quote

Putnički voz na relaciji Lapovo - Beograd, u blizini pružnog prelaza u Ripnju, naleteo je na radnu mašinu, zaustavljenu na pruzi, iz koje su tri osobe istakale gorivo, nezvanično saznaje N1. Osim dve osobe na pruzi, povređeno je i 12 putnika iz voza.

 

ah ta egzotika indije™ u svakom pogledu ali bez tadz mahal spomenika kulture ako ne racunamo tone djubreta koje postoje i u okolini tadz mahal spomenika kulture i u beogradu takoreci svuda kao i u celoj srbiji

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...