Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Taksista koji me vozio danas tvrdi da je značajno manji broj turista bio u Bgdu nego prošlih godina (sudeći po njegovom poslu).

Ja ne znam

 Nisam bila nigde od 31.12. popodne.

Link to comment

Posle otvaranja Pionirskog parka, vidim da je nestala ukrasna opeka kojom su bile oivičene leje sa ukrasnim šibljem uz stranu ka Kneza Miloša, vide se samo graničnici poput onih u novozasađenim lejama na Slaviji. Opeku niko nije dirao tokom poslednjih četrdesetak godina, uprkos svim prethodnim rekonstrukcijama parka.

Link to comment

Da li je neko zapazio ona dva "ostrvceta" što su nikla na sred ulice na početku Kumodraške, jebeš mi sve, nas 5 da se skupi sa foruma, pijani, bolje bi sklepali :D 

Link to comment
On 1/2/2018 at 9:26 PM, pt 2.0 said:

Taksista koji me vozio danas tvrdi da je značajno manji broj turista bio u Bgdu nego prošlih godina (sudeći po njegovom poslu).

Ja ne znam

 Nisam bila nigde od 31.12. popodne.

 

Ne znam za ukupan broj turista, ja primećujem u prethodnih mesec-dva da ima jako mnogo turskih turista. Gde god da krenem u grad, uđem u trolu, čekam prevoz u centru, samo oko sebe čujem turski.

Link to comment

Ima Turaka mnogo i od ranije. Kad sam bila aktivna na couchsurfingu pre koju godinu, Turaka je bilo baš dosta, dolazili na vikende i preko cele godine.

Ovo im je najbliže Evropi, a da im ne treba viza.

Link to comment

ljudi izgleda neshto vole. mislim, ne samo turci. proshle godine smo izgleda imali vishe nemaca nego hrvati sa celom sezonom. ne bi ni znali da se oni nisu uspanichili [emoji4]

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
46 minutes ago, hazard said:

A kapiram i da Turkish Airlines ima povoljne karte. No nije mi baš jasno što bi neko dolazio iz Turske u ovaj naš mali Istanbul sa primesama Beča :fantom: 

 

pff nisi ni svestan koliko ih ima i koliko vole da dolaze i koliko se često vraćaju

 

i to je tako već neko vreme

 

 

Link to comment
2 hours ago, hazard said:

A kapiram i da Turkish Airlines ima povoljne karte. No nije mi baš jasno što bi neko dolazio iz Turske u ovaj naš mali Istanbul sa primesama Beča :fantom: 

Vole kocku.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

pff nisi ni svestan koliko ih ima i koliko vole da dolaze i koliko se često vraćaju

 

i to je tako već neko vreme

 

 

kao rimljani shto su svagde kao kod kuce ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...