Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

juce sam pila caj sa pogledom na taj, kako ga zovu, toranj? pola sata zeleno-narandzastog neona. znam za mnogo bolje izvedene kulturne aproprijacije kad je bliski istok u pitanju.

  • +1 1
Link to comment

Evo gledam trenutno na NovojS, i prvi put čujem za tunele ispod Karaburme. Prikazali su i slike.

 

Edit. Priča Dragomir Lukić, saobraćajni inženjer. Zagovara stavljanje u funkciju te tunele za metro/železnicu, za šta su i napravljeni, a sad zvrje prazni.

 

Ja nikad čula. Jedan izgrađen 1979, a drugi devedesetih.

Edited by Tihajeza
Link to comment
On 28.1.2022. at 13:26, foto said:

vratiti porez na sund iz sfrj. odmah!

A u komisiji za šund unuci  Rudolfa Hercigonje ,sedam sekretara SKOJ-a i bageriste koji je poravnao Njegoševu kapelu.:laugh:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

kupish gajbu upitnog kvaliteta za ne zna se iljada kvadrat, da ti sija sveti sava u sobu. a sveti sava je jedan dan, ako dune aleksandru, ima da im piri u supu dvokratno. samo da se poklopish i cutish, tu nema shta ni da se kaze. mogli su da dobiju popust za gledanje reklama, da prelaze nivoe ko u igrici :rolf:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Ovi su ladno napravili onaj toranj na BnV da bi imali najveci bilbord u Beogradu. Sad cepa reklama za neki kineski festival svetla.:laugh:

lunarna NY

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...