Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Daj Boze da nije. Kad su vec dozvolili ta cuda uz/na rekama trebalo bi da imaju komunalce ili neke redare uvece/nocu da vracaju te od reke,  kao kad skupljaju pijane po hladnim gradovima. Pogotovo za praznike kad se skupi narod sa svih strana.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
Daj Boze da nije. Kad su vec dozvolili ta cuda uz/na rekama trebalo bi da imaju komunalce ili neke redare uvece/nocu da vracaju te od reke,  kao kad skupljaju pijane po hladnim gradovima. Pogotovo za praznike kad se skupi narod sa svih strana.
 
Sticajem okolnosti, čitam novu odluku o postavljanju plutajućih objekata, i sve što tu piše oko bezbednosti je manje-više već postojalo i u prethodnim aktima.
No ništa od toga se nije sprovodilo, a mislim da će tako biti i u buduće.
Sad ćemo videti kako će ovi da spinuju...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

i sami splavovi su klepotine, nekom prilikom (igrom slucaja bas na forumaskom okupljanju) svjedocila sam propadanju covjeka medju podne elemente, izvukli su ga srecom, pijanog i smotanog, a moglo se desiti da niko ne vidi da je propao

Link to comment

Realno to se desava i na drugim mestima gde se alkohol pije blizu vode. Moze u bari da se udavi ako padne nezgodno. Ali svakom sa 2g mozga bi to palo na pamet.

Pa i ti sto drze te objekte nakucane jedne do drugih, mogu da placaju za praznike neke ljude i obuku ih u one refleks prsluke da odvracaju od vode, ako iole ima osecaja za biznis. To je kikiriki od njihovog profita. Ovako skuplja dara nego mera.

 

@morgana zato ih ja nikad nisam previse volela za sedenje. Jbg ili je solidan brod, ili kafana na tlu. Pa nek se valjaju po zemlji ako ne moze drugacije.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
ja se sve nadam da se zapio negde na nekoj ludoj žurci.
i ja sve mislim da ga sutra nadju na gajbi kod nekog. al nije ovo 1985, pa da se chovek ne javi :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, gospa buba said:

i ja sve mislim da ga sutra nadju na gajbi kod nekog. al nije ovo 1985, pa da se chovek ne javi :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

a šta znam, mladost ludost. čini mi se da sam videla da ima 27 godina. možda se zaljubio :(

  • +1 1
Link to comment
Quote

Poznati beogradski alas Renato Grbić, koji je javnosti poznat zbog spasavanja samoubica koje su skakale u Dunav s Pančevačkog mosta, kazao je za portal Nova. rs da su male šanse da policija pronađe nestalog Splićanina Mateja Periša, ukoliko je on zaista, kako se pretpostavlja, upao u Savu ispred Beton hale.

 

"Ako je mladić zaista upao u Savu, uz okolnosti da je prethodno bio u klubu gde je bila visoka temperatura, imao je sve šanse da doživi najpre srčani udar. Ukoliko je to preživeo, hipotermija bi mu presudila jer je Sava izrazito hladna ovih dana. Sumnjam da će policija bilo šta naći, posebno u okolini mesta na kom je nestao, jer je voda brza.

 

Ukoliko se zaista utopio, zbog niske temperature, do pucanja žuči dolazi tek posle tri četiri nedelje, i pre će biti da bi isplivati negde na Dunavu, iza Pančevačkog mosta i Višnjice za mesec dana", kaže Grbić za Nova.rs.

 

On dodaje da je Dunav u poslednjih nekoliko dana narastao za čak metar i po, da Sava donosi veliku količinu granja, ali da su obe treke izrazito brze.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

svratio sam poslom u centar varoši. tamo u knez mihajlovoj kod šoping cenra u rajićevoj i dalje stoji brdašce neodnešenog snega pa ga sitna dečica tretiraju kao atrakciju.

 

na terazijama svratih do moskve da osmotrim lustere. svaka čast živki na oštrom oku. sve sami kapitalci vise sa plafona. verujem da bi izdržali dodatnih 100 kila.

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...