Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 31.1.2022. at 19:14, harper said:

Ovi su ladno napravili onaj toranj na BnV da bi imali najveci bilbord u Beogradu. Sad cepa reklama za neki kineski festival svetla.:laugh:

sama sebe odrzava

Link to comment
22 hours ago, Barti66 said:

 

 

Sta kaze na pocetku, sta nije smelo da se desi od nekog do nekog datuma? I o kakvim bojama prica? Nista ne razumem. :unsure:

Link to comment
2 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Sta kaze na pocetku, sta nije smelo da se desi od nekog do nekog datuma? I o kakvim bojama prica? Nista ne razumem. :unsure:

 

Nije smelo da se desi da javni uvid zakažu u vreme praznika i slava, za tako bitnu temu. (od 17.12 do 17.1 čini mi se). Čula sam da su materijal postavili na net, više od 300 stranica koji se otvaraju samo specijalnim programima, koje koriste profesionalci, pa običan građanin nije mogao da pogleda u npr. PDF na kućnom kompjuteru, morao je pita nekog arhitektu da mu skine i pokaže.

A boje, ako sam razumela, da se boje na mapama namena ne slažu sa bojama u legendi, pa ne može lepo da se vidi koja je tačno namena koje površine.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

 

Nije smelo da se desi da javni uvid zakažu u vreme praznika i slava, za tako bitnu temu. (od 17.12 do 17.1 čini mi se). Čula sam da su materijal postavili na net, više od 300 stranica koji se otvaraju samo specijalnim programima, koje koriste profesionalci, pa običan građanin nije mogao da pogleda u npr. PDF na kućnom kompjuteru, morao je pita nekog arhitektu da mu skine i pokaže.

A boje, ako sam razumela, da se boje na mapama namena ne slažu sa bojama u legendi, pa ne može lepo da se vidi koja je tačno namena koje površine.

Hvala! Prosto mi je bilo nerazgovetno a nisam upucena u temu, sada je jasno.

Link to comment

Ma da...
Jbga ja razumem ja da to rade ljudi koji se ozbiljno školuju za sve to.
Ali ako već imaš javni uvid i tzv. participaciju građana onda valjda može neka "light" varijanta.
Nego lavovi su zavalili prostorije lokalnih samouprava, i umesto da to bude po delovima grada bude okačeno pa nek obilaze ljudi ko ne može da skine sa neta.

Sad je borba da im se izvuče zapisnik.

Mislim da su sednicu gradske skupštine zakazali 14.02 pa ćemo da vidimo.
Ako ne raspuste pre toga?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Неће распуштати скупштину града пошто су редовни избори, али наводно после 14.2 неће више заседати.

Link to comment
teško da će komisija za planove uspeti da spremi izveštaj pre sednice skupštine 14-tog. 
Mi se nadamo bar famoznom zapisniku.
Obećala Vesna Tahov [emoji6].

Mada ona sad i pokreće izradu novih topografskih karti, al to valjda treba tender ovo ono...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...