Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

14 hours ago, April said:


 

 


A zašto ne podignu pasarelu?
Mi smo svetski šampioni u semaforima i ležećim policajcima.

Niko neće da kaže da srbadiju mrzi da se penje na pasarele.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

 

 

Mislio sam da samo mene izludjuje broj semofora i lezecih policajaca,ali stvarno ko o tome odlucuje je neverovatan debil.

Link to comment

 

ona ulica što se spušta od sportskog centra, pored šumarskog fakulteta.:puke:

10 hours ago, Блок_64 said:

Mislio sam da samo mene izludjuje broj semofora i lezecih policajaca,ali stvarno ko o tome odlucuje je neverovatan debil.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Frile said:

Lakše malo sa pasarelama, ček prvo da završe onu prema Adi, kod šećerane. Dve godine je prave.

Ma debili. Dodatno to što od kada su krenuli radovi na njoj, busevi za brdo više ne idu preko tobogana nego se motaju po petljama novog mosta na adi.

Mislim da ni oni više ne znaju zašto ne vraćaju stare trase, na početku radova na pasareli su i petljali nešto oko nadvožnjaka - posle toga ništa. 

 

Ladno ukineš najprometniji prilaz gsp-om Adi na 2 godine i nikom ništa. 

 

@djordje geprat Kneza Višeslava - 13 ili 14 ležećih od šumarskog faxa do DIF-a. :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Profesionalac said:

Ma debili. Dodatno to što od kada su krenuli radovi na njoj, busevi za brdo više ne idu preko tobogana nego se motaju po petljama novog mosta na adi.

Mislim da ni oni više ne znaju zašto ne vraćaju stare trase, na početku radova na pasareli su i petljali nešto oko nadvožnjaka - posle toga ništa. 

 

Ladno ukineš najprometniji prilaz gsp-om Adi na 2 godine i nikom ništa

 

@djordje geprat Kneza Višeslava - 13 ili 14 ležećih od šumarskog faxa do DIF-a. :D

Ladno ukineš tri bulevara na potezu Kališ-Vuk na 2,3 godine i usereš se u život desetinama hiljada stanovnika tog kraja plus uništiš skoro sve male biznise na tom potezu....

 

....i nikom ništa.

Link to comment
3 minutes ago, Barti66 said:

Ladno ukineš tri bulevara na potezu Kališ-Vuk na 2,3 godine i usereš se u život desetinama hiljada stanovnika tog kraja plus uništiš skoro sve male biznise na tom potezu....

 

....i nikom ništa.

Ma jasno da je ovo sa nadvožnjakom kap u moru gradskih zločina koje su počinili - čak i sa mizernim efektom na živote u odnosu na tvoj primer.

Ja se unapred divim ljudima koji žive u 27. marta i otići će da glasaju za gradsku vlast. Da sam Vesić, i imam većinu na tim glasačkim mestima, bukvalno bih zahvalio tim ljudima još jednom rekonstukcijom u trajanju od 3 godine.

  • +1 1
Link to comment

pa organizovao im je makar celodnevno probijanje po trotoarima da se i dvoje sa kesama mimoilaze kao u ringu, usled fantastichno lepog parkinga svuda. uopshte nije jasno kako su od onolike ulice napravili sokak :blink:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Pritom, slabopokretne osobe + osobe sa invaliditetom nisu izašle iz svojih domova popriličan broj meseci sem u hitnim slučajevima uz ozbiljno organizovanu logistiku.

 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

pa organizovao im je makar celodnevno probijanje po trotoarima da se i dvoje sa kesama mimoilaze kao u ringu, usled fantastichno lepog parkinga svuda. uopshte nije jasno kako su od onolike ulice napravili sokak :blink:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Opa, dvoje sa kesama, ima se može se, što bi rekli:

13 hours ago, gospa buba said:

burzoazija. nemam drugo objashnjenje :s_p:

:D

Link to comment
1 hour ago, Barti66 said:

Pritom, slabopokretne osobe + osobe sa invaliditetom nisu izašle iz svojih domova popriličan broj meseci sem u hitnim slučajevima uz ozbiljno organizovanu logistiku.

 

to nije stavka, za njih u glavi prosechnog srbinina vazi neka se strpe slesh neka predju na drugu stranu, shto su samo blaze forme sushtine koja glasi shta sad i oni hoce.

Link to comment
13 hours ago, Barti66 said:

Ladno ukineš tri bulevara na potezu Kališ-Vuk na 2,3 godine i usereš se u život desetinama hiljada stanovnika tog kraja plus uništiš skoro sve male biznise na tom potezu....

 

....i nikom ništa.

 

Ajde sto ukines do neke granice i mogu da razumem.Ne razumem to sto ih ukines u isto vreme i sto na nijednom od tri moguca bulevara radovi se otegnu ko slina,i kada urade,sve to kurcu ne valja,pa onda opet zatvaraju da poprave.

Edited by Блок_64
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...