Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

Како се завршило? Јел си тужила?

bio je u pitanju testament, tako da kad su pristupili čitanju testamenta, pojavilo se moje ime, pa su onda naslednici rekli da nisu u kontaktu sa mnom i da sam inostranstvu pa da nisu znali da treba da me prijave. tek me je onda sud našao preko policije valjda...

e posle sam ih tužila :D

Edited by slepa živana
Link to comment

То! Јел си добила?

nagodili smo se. imali su neke planove sa imovinom pa im nije odgovaralo da im sve bude blokirano, tako da su me isplatili.

Link to comment

Боље мршаво поравњање ™ него дебела парница :nobles:

:)

naročito ovde. ko zna koliko bi dugo trajala parnica...

Link to comment

Nikad od mene uspešan advokat :(

 

Tek sam posle shvatio šta sam napisao. Oprosti mi, o Bože Mamone!

Ja ne verujem šta čitam ovde! ;-)
Link to comment

Па може да се види у уписнику по имену оставиоца.

Gde se moze videti ta pretraga....

Mislim da na portalu ne moze ...

Link to comment

U sudu samo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

a šta treba da se priloži kao dokaz srodstva s ostaviocem? ne verujem da tek tako uđeš s ulice i daju ti takve podatke...

 

E cvrc onda....

za pare čovek mora mnogo da se cima :D

Link to comment

Što prvo ne zahtevaš da vodomer ispita; Zavod za mere i dragocene metale? Oni ustanove koliko je stvarno™ prošlo vode, kroz vodomer, a koliko vazduha  -_-

Troškove plaća onaj ko je u krivu  :)

 

Usrećićete se s tim. :)

Direkcija (nije zavod) za mere i dragocene metale, na zahtev za ispitivanje vodomera, konstatuje da vodomer nije pregledavan i overavan (plombiran) u rokovima koji su definisani zakonom i pravilnikom o overavanju merila, i sa tim izveštajem vrati nazad uz obrazloženje da je iz tog razloga, što se njih tiče, vodomer neispravan.

 

Sud je u fazonu dobro jebiga, pa nečim ipak mora da se meri utrošak vode, jeste on neispravan za direkciju ali za nas nije, i ne uvaži njihov izveštaj. Drugim rečima, veštači sam pa dokazuj da ne meri kako valja. Ko bi bio veštak, e to mi tek ne pada na pamet. Precizni mehaničar valjda, dakle mašinac.

 

Nikad od mene uspešan advokat :(

 

Tek sam posle shvatio šta sam napisao. Oprosti mi, o Bože Mamone!

 

Tako tako, samo ti seci onu krušku. :D

Link to comment

Treba da overimo saglasnost da dete može da putuje u inostranstvo. To sad radi samo notari, ništa sudovi i opštine? I mogu kod bilo kog notara u Beogradu, nije bitno na kojoj je opštini?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...