Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Rusi stvarno ubijaju nekad sa kvalitetom/veličinom fajlova, pogotovo kada su noviji filmovi i serije. Neke od serija koje sam htela da skinem su fazon 80GB jedna sezona. Naravno da tu nešto pojede i ruska sinhronizacija, ali ne toliko. :wacko:Za muziku je super sto ima toliko u lossless formatima.

 

//Ja inače kad nadjem neki film, ubijem ruski audio u MkvMuxer-u da ne bih morala da se cimam posle sa TV-om i Cody-jem, hoće nekad da baguje promena audio kanala na Cody-ju pa originalni zapis krene da šašavi. A i bude nešto manji fajl za kopiranje na server

Link to comment

TorrentLeech je privremeno otvorio registracije nakon gasenja RARBG-a, pa eto ok alternative, mada je jos bolji IPT kojeg je @Mil@n ponudio. Ko nije do sad koristio privatne (ratio-based) trackere, obavezno nek iscita pravila na sajtu, mislim da na TL-u mora svaki torent da se odsiduje 1:1 ili 240 sati.

 

Quote

Signup Link: https://torrentleech.org/user/account/signup
*Use the Invitation Code: REFUGEERARBG

Link to comment

Nakon rarbg.to :sad:, a dok je on trajao nije bilo potrebe za nekim drugim sajtom, kopao sam po onom spisku:

 

naletih na dva sajta koja bar malo mogu da kompezuju rarbg: solidtorrents.to i torrentgalaxy.to

 

na engleskom su oba, ne zahtevaju "učlanjenje", nema otvaranja 5,6 sajtova do download torrent-a, ovaj drugi malo davi sa reklamama i otvaranjem neželjenih prozora ali je ipak podnošljiv

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, J-♣ said:

Nakon rarbg.to :sad:, a dok je on trajao nije bilo potrebe za nekim drugim sajtom, kopao sam po onom spisku:

 

naletih na dva sajta koja bar malo mogu da kompezuju rarbg: solidtorrents.to i torrentgalaxy.to

 

na engleskom su oba, ne zahtevaju "učlanjenje", nema otvaranja 5,6 sajtova do download torrent-a, ovaj drugi malo davi sa reklamama i otvaranjem neželjenih prozora ali je ipak podnošljiv

 

1337x je dobar, ne kao rarbg, ali dobar

Nema toliko izbora, ali može da se probere

tu sam recimo našao m*a*s*h 4077 koga nema na rarbg

  • Hvala 1
Link to comment

Ja cu jos jednom da predlozim svakome da instalira qbittorrent i ubaci sve torrent sajtove koje zeli u search. Ne treba vam nikakva registracija, nema kliktanja na linkove, nema reklama ili otvaranja novih prozora.

 

Evo sad sam ukucao za MASH seriju i izbacio mi gomilu torrenata i lepo bi izabrao onaj sa najvise seedova. Ne moze brze i jednostavnije..

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

e ako te ne mrzi, jel moze kratko objasnjenje, sta se tu zapravo instalira?

i da li mora da se siduje?

posto koristim onaj mali servercic na sideru, kolega je dobio da plati 800 evra za neki crtani koji cak on nije ni skinuo, nego vlasnici kuce dok je on bio u srbiji (tako neka suluda prica je bila, ne secam se tacno detalja, al fakat navatavaju)

 

da, za 4k torente je rarbg bio zakon sto se tice velicine fajla i kvaliteta

Edited by ToniAdams
Link to comment

Instaliras qbittorent, zatim python i onda u search ubacis torrent sajtove koje zelis da pretrazujes (github link sa uputstvom). U startu ima vec instaliranih, ti mozes da dodajes sa dostupne liste.

 

Ja seedujem dok skidam, ne ogranicavam. Posto su javni torrenti, kapiram da ne mora, ali ne mogu da tvrdim..

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja pokusavam da pronadjem neki seedbox da je do 100giga, cisto da imam da skidam igrice za emulatore za steam deck, da se manem ovog mog od terabajta koji placam 12 evra mesecno a ne skidam nista. Sa torenata nisam skidao nista ima 8-9 meseci jer sam pronasao vrlo kvalitetan plexshare a ujedno i vrlo jeftin, na popustu ispada oko 4 evra mesecno, sa 3 paralelna moguca strima. Malo ih jebucka plex (pokusavaju da predju na stiming platformu tipa netflixa pa su poostrili kontrolu i banuju im email adrese sa kojih sharuju fajlove ali se to ispravi za par desetina minuta) pa polako prelaze na emby i jellyfin koji nisu drasticnije skuplji - mislim da je jelly oko 4 dolara sa 3 konekcije, emby oko 7. Plexshare (emby i jellyfin isto) sljaka kao netflix, sve je na klik and play. Ovi moji imaju oko 60K filmova (ja nisam izabrao 4k paket jer nemam uredjaj ali mogucnost postoji), nekih 25K-30K serija, dokumentaraca, anima i svega ostalog. Imaju robota koji ne skida kamere i ostala sranja vec samo scenska izdanja i ono sto je odlicno je da postoji request - ako nesto hoces da gledas a nema ga u biblioteci uzmes i porucis od robota koji ako nadje te obavesti i ubaci u katalog. I ono najbolje je da ni jedno od ovih nije p2p ali ja palim vpn, just in case da se neko iz plexa ne popismani pa pocne da cita logove. Mada bi i tad mogli da mi draskaju kesice, jer u plexovoj misiji od osnivaca pise da je "plex napravljen za deljenje materijala medju prijateljima i rodjacima" pa ti dokazi da mi anon sa interneta koji mi sharuje 100K fajlova nije brat od tetke iz cetvrtog braka.

Link to comment
4 hours ago, Fakundo Sava said:

mislim da je toniju najbolje da uplati par evra real debrid ,kod njega nije obavezan seed ,

i zaobilazi zakon po nemačkama 

 

ako hoces besplatno onda je najbolje resenje ovo sto kaze @Jimmy Kowalski, znaci qbittorrent sa dodatnim search plaginima. ali ako si voljan da platis 3€ mesecno onda je real debrid zakon i svakako vredi vise od 3€. boljeg nema, ko proba jednom nece se vise vratiti na staro

Link to comment
11 hours ago, J-♣ said:

Nakon rarbg.to :sad:, a dok je on trajao nije bilo potrebe za nekim drugim sajtom, kopao sam po onom spisku:

 

naletih na dva sajta koja bar malo mogu da kompezuju rarbg: solidtorrents.to i torrentgalaxy.to

 

na engleskom su oba, ne zahtevaju "učlanjenje", nema otvaranja 5,6 sajtova do download torrent-a, ovaj drugi malo davi sa reklamama i otvaranjem neželjenih prozora ali je ipak podnošljiv

 

nesto sam surfovaro redditom, vidim d apokusavaju da skupe fajlove, i valjda ce rpobati da otvore sajt..videcemo rarbg je too big deal da ga ne probaju oziveti,a nije prvi torrent sajt koji je gasen, pa ozivljen..

Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ja cu jos jednom da predlozim svakome da instalira qbittorrent i ubaci sve torrent sajtove koje zeli u search. Ne treba vam nikakva registracija, nema kliktanja na linkove, nema reklama ili otvaranja novih prozora.

 

Evo sad sam ukucao za MASH seriju i izbacio mi gomilu torrenata i lepo bi izabrao onaj sa najvise seedova. Ne moze brze i jednostavnije..

 

Trazi mi da instaliram search plugin. Sta tacno sad?

Link to comment
Za muziku je Soulseek najbolji, nijedan tracker mu nije ni blizu po tome.
Soulseek jeste bio najbolji pre jedno 10 godina, i okupljao je muzičke znalce uglavnom, ali je bio spor, pogotovo ako si tražio flac-ove, wav-ove i ostale kvalitetne audio formate i zato su trackeri preuzeli primat, tu su Rusi broj jedan. rutracker.org rules
Link to comment
29 minutes ago, kipo said:

Trazi mi da instaliram search plugin. Sta tacno sad?

 

link za plugins. trebas ih instalirati pojedinacno. i python ako nemas instaliran, imas u linku

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...