Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

47 minutes ago, utilitarist said:

Samo da dodam da trakt i aplikacije sa sličnom funkcionlanošću postoje isto za stremio. U suštini oko real debrida se vrti sve, ja bih preporučio nekome neuhodanom stremio jer mislim da ne može biti jednostavniji za rukovanje. 

 

da, kodi je komplikovan za pocetnike i ima dosta bagova

 

 

 

 

37 minutes ago, goofs said:

Ajde neko ko ima ta sokocjala neka proba da potrazi Nepristojne ljude (Men behaving badly) i vidi ima li nekih epizoda i u kom su kvalitetu. Zahvaljujem!

 

ima 480p. serija je dosta stara i verovatno ne postoji 720p ili 1080p 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 4. 4. 2023. at 21:52, goofs said:

Ajde neko ko ima ta sokocjala neka proba da potrazi Nepristojne ljude (Men behaving badly) i vidi ima li nekih epizoda i u kom su kvalitetu. Zahvaljujem!

 

Nema ništa da valja. Sto godina sam proveo tražeći :(

Link to comment
1 hour ago, steins said:

 

Nema ništa da valja. Sto godina sam proveo tražeći :(

 

DVD x264 odgovara? NF WEBRip X264 mozda? deditujem - rezolucije su: drugi je 740x540, prvi je verovatno isto. Nema bolje.

 

 

VWNGmia.png

Edited by Zlurad
Link to comment

Ne znam kako i zašto, ali upravo sam odgledao 5 Ramba, 6 Rokija, 3 Krida i sada se osećam

 

 

U stvari znam i kako i zašto. Ovde sam saznao za Real Debrid + Stremio kombinaciju (hvala @utilitarist i @black mirror) i to je konačno ono što čekam godinama. Prvo sam gledao novi Avatar na TV-u u 4K, a posle na laptopu ove gore pobrojane filmove u 1080. Krenuo sam sa Rambom nasumice, čisto da testiram neki stariji film, ali minut po minut, film po film, nisam mogao da stanem :). U međuvremenu sam sa velikim zadovoljstvom otkazao Netflix.

  • +1 3
Link to comment
  • 5 weeks later...

Hello guys,
We would like to inform you that we have decided to shut down our site.
The past 2 years have been very difficult for us - some of the people in our team died due to covid complications,
others still suffer the side effects of it - not being able to work at all.
Some are also fighting the war in Europe - ON BOTH SIDES.
Also, the power price increase in data centers in Europe hit us pretty hard.
Inflation makes our daily expenses impossible to bare.
Therefore we can no longer run this site without massive expenses that we can no longer cover out of pocket.
After an unanimous vote we've decided that we can no longer do it.
We are sorry :(
Bye
 

http://rarbg.to/index80.php

 

  • Tužno 5
Link to comment

:sad:

 

Za mene daleko najbolji javni tracker, kakav piratebay, 1337x i kojesta, rarbg je bio zakon. Maltene sam ga svakodnevno koristio, sta god da mi treba prvo trazim tamo, pa tek onda idem na privatne. Greota zaista.

  • +1 4
Link to comment

Za filmove/serije ima toliko dobrih torrenata, ja ni ne idem direktno na njihove sajtove nego pretrazujem preko searcha. Sto ima na rarbg, ima i na gomili drugih..

  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...