Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

jbiga ne snalazim se bas, nesto me ne slusa qbittorrnt za ovo..inace ga odavno imam..bilo kkao bilo, sta je tu je..prvo, mozda ga nekkao i vrate(i pirate su agsili ooliko puta, pa se vracao iz mrtvih, i jos je tu), drugo, bice id rgih slicnih sajtova, mozda, trece, vec ima toliko alternativa..na kraju, ja mogu i na yifiy da odem(nije da i odatle nemam skinute filmove)

Link to comment

Pitaj slobodno sta te buni, moze i na pp ako hoces. Prilicno je jednostavno podesiti, ubacis listu svih torrenata koje zelis i miran si..

Link to comment

Mora prvo da instalira phyton. Ne znam što ti neće...

 

Što se tiče torrenata, on po defaultu nudi 10ak najpopularnijih, ja nisam ubacivao ništa van toga, i uglavnom nađem sve što mi treba. 

Link to comment

E, pa da, prvo Python 3, pa onda moze.

 

Ja sam ubacivao dodatne, cisto da imam veci izbor, pa da lakse nadjem torrent sa vise seedova..

  • +1 1
Link to comment

nema veze..ima jos sjatova, opcija..ipak, hvala..a i ko zna, mozda ga vrate..dovoljno je voljen sjat, da ga neko obnovi..

Edited by Misko
Link to comment

Probala sam taj Rarbg par puta i uvek su mi iskakale neke kerefeke u posebnim prozorima, ali doduse nisam bila na mom kompu gde na FF imam instalirane razne blokatore. Nije mi ulivao poverenja, i - nije ni imao to sta sam trazila. Posto i kada trazim to bude uglavnom muzika, cesto nadjem sta mi treba kod Rusa i nekako, koliko god to sad glupo zvucalo, imam poverenja u taj sajt, tako da samo na njemu i trazim, te ako ne nadjem nesto, batalim na neko vreme pa probam posle nekog vremena. Isto i kad mi zatreba neki (nepopularni) film, ako nema kod njih, onda zamolim drugara da mi skine sa onih privatnih torenata poput Karagarge pa da mi posalje.

Link to comment
24 minutes ago, Misko said:

nema veze..ima jos sjatova, opcija..ipak, hvala..a i ko zna, mozda ga vrate..dovoljno je voljen sjat, da ga neko obnovi..

 

Ma to se sve odradi u minut bukvalno, samo pratiš šta iskače i klikćeš ok ok nego nisam dugo installirao pa zaboravio detalje. 

Link to comment

dobro, ne smarajte čoveka, ne radi mu instalacija pythona iz nekog razloga

 

Misko imaš na tom linku što je Kovalski okačio listu od nekih 20-30 torent sajtova, neki više ne rade, ali može da se probere par dobrih i relativno sličnih rarbgu. 
Za pilota ima tu jedan koji mi se čini specijalizovan za muziku - rockbox - ako rusi nekada zakazu.

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, goofs said:

Za pilota ima tu jedan koji mi se čini specijalizovan za muziku - rockbox - ako rusi nekada zakazu.

 

AKo sam ubola taj na koji mislis, na prvoj strani:
 

  Undead - Putrefactio (2023)
Spain Old School Death Metal 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 85.33 MB 21 0 348    
Death Stillbirth - Homo Deus (2023)
Germany Brutal Death Metal/Deathcore 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 104.85 MB 18 0 257    
Black Urkraft - Lyset Skinner Best I Morket (2023)
Norway Black Metal 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 124.85 MB 22 1 280    
Black Outlaw - Reaching Beyond Assiah (2023)
Brazil/Germany Melodic Black Metal 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 104.61 MB 17 1 295    
Black Moonreich - Amer (2023)
France Black Metal 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 100.87 MB 16 1 305    
Thrash Mezzrow - Summon Thy Demons (2023)
Sweden Thrash Metal 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 115.64 MB 23 1 369    
Death Pandrador - Seidr (2023)
Poland Death Metal 320 k
-- N/A torrent 29/05/2023 91.71 MB 13 0 307    
Black

Witte Wieven - Dwaallicht (2023)
Netherlands Atmospheric Black Metal 320 k

 

 

 

 

Obecava! :lol:

  • +1 1
Link to comment

Ne smara me niko, cenim svaki pokusaj da se  pomogne, jos jednom, hvala svima..skinem nesto i sa rutrackera, odavno znam za taj sajt..BT4G bih ja preporucio, nema sta nema, ako niste znali za taj sajt..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...