Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

18 minutes ago, napadaj said:

Likovi sa zaključanim profilima obično imaju u opisu profila šta treba da uradiš da bi imao pristup njihovim fajlovima - npr. da imaš 50gb muzike, lepo sortirano, tagovano, dosta novijih izdanja, da su stalno online itd itd.

Kod mene samo linkovi za prodaju/pretplatu, ili menjažu za nešto iz njihove wishliste.

Link to comment
On 2. 4. 2023. at 10:06, jms_uk said:

Nije torent, ali je srodna tema

 

MsQJrXA.png

 

 

GOAT.

 

Pravo je čudo što su opstali do sada, Zippy je bio bolji i od Megaaplouda i Rapidšera, hiljade dobrih sajtova su uginuli u trenutku. Nema više ničeg sličnog, ostali servisi su spori ili traže registraciju/pare ili love klikove ili imaju limit ili su prevara ili sve zajedno..

 

Do danas  mi nije jasno kako se onaj Dotkom izvukao.

  • +1 3
Link to comment
Rapidgator drzi pristojnu free brzinu..

Meni dosta sporo ide.

Najbrzi su mi fastdownload and mediadownload, kao i mega.nz


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
On 14. 2. 2023. at 19:37, utilitarist said:

Za mene je game changer bio prelazak sa torenta na stremio + real debrid. Košta 15 evra za pola godine zašta se dobija sve u full brzini bez downloada i zauzimanja prostora na hardu.

 

amin. ono bas game changer, moja kombinacija je malo drugacija (real debrid + kodi + trakt) ali poenta je real debrid, ne da vredi 15 evra nego i 150 bi bilo malo, nadam se da ce funkcionisati dok sam ziv. posle 2-3 godine koriscenja ne mogu zamisliti da se vratim torentima il da koristim pojedinacno netflix, hbo i ostale servise

  • +1 1
Link to comment

Testiraj ga na mesec dana za četiri evra pa ćeš videti :) Jedino gde mi zakazuje su stari domaći filmovi (ima Lepota Poroka ali nema Tri a nema ni Tajvanske kanaste), koliko razumem ako nađeš nešto čega nema real debrid na klik sam pokreće download sa torenta i kad skine onda je svima dostupno u full brzini. Izgleda da ljudi slabo na njemu traže davne srpske stvari. Možda sam ostao dužan za stremio, super je jednostavan za korišćenje a ne može biti pregledniji.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ako ne grešim stremio je zamišljen za gledanje live stvari sa torenta, znači nije potrebno da se skine ceo torent, mada ga on na kraju skine i čuva na hard disku. Sa real debridom nema skidanja na hard. I real debrid bi bio leglo sadržaja, a kako radi, da li kao cloud, da li kao neko napredno keširanje, ne bih znao a nije ni potrebno. Evo sad vidim da mi je skinuo na akauntu Tri i  mogu da ga gledam u punoj brzini mada nisam siguran da je dostupno svima :mellow: A ima jos jednu dobru stvar, preko njega je moguće skidati sa fileshare-ra koji imaju ograničenja, par puta mi je bio od koristi da probijem paywall na scribdu. 

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, bags said:

@black mirror@utilitarist

Kakvi su sa starim stvarima?

 

u mnogom retkim slucajevima i to ako je neki film star 50 godina i sa ocenom 4/10, inace ima bas svega ukljucujuci i filmove od pre 100 godina

 

 

 

 

7 hours ago, goofs said:

Jel Stremio softver slican kao Kodi? A real-debrid je u stvari leglo sadrzaja?

 

ja nisam koristio stremio ali mislim da se radi o obicnoj striming aplikaciji, nije kao kodi

 

real debrid strimuje sa raznih servera koji imaju taj sadrzaj kojima nemas pristupa bez real debrida ili ne mozes da skidas velikom brzinom. sa real debrid mozes da strimujes i filmove od 100Gb ako imas dobar bandwidth od svog provajdera

 

i ono sto je vazno je obavezna kombinacija sa trakt.tv 

 

trakt ima i besplatnu verziju koja je dovoljna (ne znam sta ima vise u premium verziji). u traktu pravis kolekciju filmova i serija koje ces da gledas i to se automatski sinhronizuje sa kodi ili drugim aplikacijama pa kada otvaras neku od tih aplikacija tu ti je cela kolekcija filmova, epizode serija koje si gledao i one koje nisi, istorija svega sto si gledao. daleko bolje od netflixa ili hbo

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Samo da dodam da trakt i aplikacije sa sličnom funkcionlanošću postoje isto za stremio. U suštini oko real debrida se vrti sve, ja bih preporučio nekome neuhodanom stremio jer mislim da ne može biti jednostavniji za rukovanje. 

Link to comment

Naravno da ima, pitanje je suvišno. :)  Dobra stvar sa starim stvarima je da se prevodi vazda slažu iz nekog razloga sa novim ume da bude pain in the ass iako ima na desetine ponuđenih prevoda. Moguće da je razlog što se kod nas fokusira na niže rezolucije :wacko:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...