Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

22 hours ago, smooth.Op said:

U Velikoj Britaniji je aktuelno da su pohapsili grupu koja je naplaćivala striming sportskih kanala. Može biti da ima neke veze.

 

Quote

The BG in RARBG stands for Bulgaria, which is where the site was operated from. In April Bulgaria passed a law criminalizing operating pirate websites with up to 6 years imprisonment and a fine of up to the equivalent of $5600. Bulgaria has targeted RARBG since at least 2020, with it having a criminal prosecution in the works since at least 2021.

  • Hvala 1
Link to comment

Šta toliko skidate sa rarbg-a? Razumem ako su to neki raritetni filmovi od pre 40-50 godina ili dokumentarci koji ne mogu da se nadju ili knjige ali svega ostalog moze da se nadje i na drugim trekerima

  • -1 1
Link to comment

Rarbg je imao odlican feature sa izlistanih 7-8 postera najjnovijih popularnih izdanja, mislim da ce mi to najvise faliti, torenti se nadju na drugom mestu. Korisno je da vidis kad je neki film stigao na trafike.

  • +1 3
Link to comment

Bogumi posl par nedelja sam neke stvari samo na bugarskom raru nalazio, tipa filmove iz 50tih, targets recimo, ripčuga, baš me je rastužilo

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Šta toliko skidate sa rarbg-a? Razumem ako su to neki raritetni filmovi od pre 40-50 godina ili dokumentarci koji ne mogu da se nadju ili knjige ali svega ostalog moze da se nadje i na drugim trekerima

meni licno, balans kvaliteta zvuka i slike, i velicine fajla..za mene najpristojnjji kompromis je davao urpavo rarbg..ali ajd sad..

Link to comment
39 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja znam za Targets Petera Bogdanovica. Ima jos neki?

taj sam tražio i našao na rarbg, na pajratu nije bilo sidera

Link to comment
8 hours ago, napadaj said:

Za muziku je Soulseek najbolji, nijedan tracker mu nije ni blizu po tome.

Jel SS radi na istom principu kao pre desetak godina ,kada sam ga poslednji put koristio 

A možda ima i više 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...