Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Eh druze Kowalski zar mislis da bi mi kukali da ima sta priblizno dobro...

 

Pocev od liste gde na mouse over imas screenshot, onda razlicite formate na istoj stranici, odlicne kategorije, minimalno djubreta... Od public trackera nista nije blizu.

  • +1 8
Link to comment
9 minutes ago, bags said:

Eh druze Kowalski zar mislis da bi mi kukali da ima sta priblizno dobro...

 

Pocev od liste gde na mouse over imas screenshot, onda razlicite formate na istoj stranici, odlicne kategorije, minimalno djubreta... Od public trackera nista nije blizu.

baš tako

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, bags said:

Eh druze Kowalski zar mislis da bi mi kukali da ima sta priblizno dobro...

 

Pocev od liste gde na mouse over imas screenshot, onda razlicite formate na istoj stranici, odlicne kategorije, minimalno djubreta... Od public trackera nista nije blizu.

 

Za filmove serije sam objasnio da ima drugde. Skoro svaki dan skidam i bez problema nalazim. Napisao sam da se koristi qbitorrent search. I ranije se pisalo o tome. Ako neces, ne moras, trazi po raznoraznim torrent sajtovima, klikci, tvoj stvar..

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Zasto idete direktno na sajtove kad sve te torrente mozete da nadjete preko search opcije u okviru qbittorent?

Zato sto je Rarbg imao pristojan kvalitet, bez da su preveliki fajlovi..ako neko zna neki toreent sajt tog kalibra, neka navede..

Link to comment

Inace, ukoliko nekoga zanimaju fajlovi sa rarbg, neka se javi u pp, da im posaljem(e, sad, ne znam koliko filmovi koje imam, odgovaraju kome, ne volimo svi isto)

Link to comment

Torrent komunicira sa "trekerom" koji drzi informacije o korisnicima koji trenutno seeduju/leechuju neki sadrzaj, njihove IP adrese i kako da ih kontaktiras radi razmene tog sadrzaja. Podaci o tom "trekeru" se nalaze u torrent fajlu. Sajt sluzi da pretrazis bazu torrenata i skines torrent fajlove.

 

Moja pretpostavka je da su ugasili server na kome je bio sajt, dok treker masina jos uvek radi, zato ti stari torenti funkcionisu. Verovatno ce drzati jos neko vreme tako i onda ugasiti i nju.

  • +1 1
Link to comment

Po stoti put, skinite 

 

qbittorent

 

pa iz klijenta pretražujte 10ak najpopularnijih torrnet sajtova. 

 

Nisam otišao ni na koji sajt godinama.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...