Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Meni šljaka mada im je interface užasan.
 
Btw kako mogu da znam koliko memorije imam na EON boxu posto su mi sve app na njemu, nemam smart tv?
Klikni na dugme sa krugom ispod OK dugmeta, izaberi podešavanja (gore desno kod sata).. Idi na podešavanja uređaja i tu onda memorijski prostor.. Tu imaš samo jednu opciju, klik na nju i videćeš koliko ima slobodno

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, zoki said:

Klikni na dugme sa krugom ispod OK dugmeta, izaberi podešavanja (gore desno kod sata).. Idi na podešavanja uređaja i tu onda memorijski prostor.. Tu imaš samo jednu opciju, klik na nju i videćeš koliko ima slobodno

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 


Probaću kad dodjem s posla. Hvala ti.

 

Link to comment
15 hours ago, John Coltrane said:

Btw kako mogu da znam koliko memorije imam na EON boxu posto su mi sve app na njemu, nemam smart tv?

U okviru toga spiska kada klikneš na memorijski prostor kao što ti je Zoki objasnio na kraju  je opcija dostupno koliko imaš, a malo iznad toga ti je keširani podaci pa i to možeš da očistiš ako bude gusto sa prostorom

Link to comment
4 minutes ago, arkonada said:

U okviru toga spiska kada klikneš na memorijski prostor kao što ti je Zoki objasnio na kraju  je opcija dostupno koliko imaš, a malo iznad toga ti je keširani podaci pa i to možeš da očistiš ako bude gusto sa prostorom

 

ArenaCloud aplikacija ne funkcionise jos uvek na LG smart televizorima? Cak ni tako preko EON-a?

Link to comment

Ja nisam instalirao jer imam i mts ali ljudi na benchmarku kažu da može preko eon boxa, idi u googlplay i ukucaj arenacloud u pretragu, ima aplikacije pa instaliraj, jedino što neki imaju problema sa logovanjem

Link to comment
ima, ja sada ukucao una eon boksu u guglplej arena cloud i pojavi se aplikacija
RADI

Skinuo app, user 003816 broj telefona, pass mi je isti kod koji sam koristio za tablet :D

Radi u isto vreme i na tabletu Arena a na tv Arena2
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, zoki said:

Klikni na dugme sa krugom ispod OK dugmeta, izaberi podešavanja (gore desno kod sata).. Idi na podešavanja uređaja i tu onda memorijski prostor.. Tu imaš samo jednu opciju, klik na nju i videćeš koliko ima slobodno

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

4 hours ago, arkonada said:

U okviru toga spiska kada klikneš na memorijski prostor kao što ti je Zoki objasnio na kraju  je opcija dostupno koliko imaš, a malo iznad toga ti je keširani podaci pa i to možeš da očistiš ako bude gusto sa prostorom

 

 

Imam 4,6GB ukupno od toga samo 2GB koristim, 460MB je keširano. EON, YT, HBO GO, IPTV Smarters i sad Arena Cloud (ako zanemarimo one sitne Google "sistemske"). Još nema Netflixa koji sam planirao da instaliram, ali i ne znam šta bih još mogao.

 

Hvala vam obojici još jednom.

Link to comment
  • 4 weeks later...
7 minutes ago, El Guapo said:

Meni Arena cloud neće da se instalira sa Play tore-a, iako se pojavljuje, ručno sam je instalirao, ali je slika okrenuta naopako, ne znam kako da to sredim.

 

Da li ti je možda zaključano rotiranje ekrana na telefonu?

 

Link to comment

Meni Arena cloud neće da se instalira sa Play tore-a, iako se pojavljuje, ručno sam je instalirao, ali je slika okrenuta naopako, ne znam kako da to sredim.

 

Radi se o TV-u i Mi BoxS-u.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...