Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

12 hours ago, James Marshall said:

Ali s obzirom na potpuni besmisao postojanja 90% sportske redakcije RTS od pojave Arena i SK, vala neka malo nek opravdaju platu. Još da se sjete onog ženskog dijela koje samo vidimo jednom mjesečno kako primaju plate a vjerovatno nema posla ni za jednu od njih, a ja bar znam četiri. 

 

Danilovicka, Jefticka, bivsa Gojkova zena, ko jos? Od muskijeh: Straja, Acika, Krivokapic, Mijaljevic, sin onog pedofila, Denda, Sarenac, Rale, Milinkovic, ko jos? 

 

Svi su na standardnim ugovorima o radu? Sta rade ti ljudi po osam sati? Aj za onog debila znas da cita zutu stampu i trac strane, ali sta rade ostali, posto osim poslednje dvojice izgledaju kao s Marsa pali?

 

Jbt, koje je ovo bacanje para. Cetiri osobe verovatno mogu sve da pokriju.

Edited by Malvo
Link to comment

Dodaj i Nemanju Matića kod muških i onog lika mlađeg visočijeg koji vodi one emisije pre utakmica ponekad. Nemam pojma kako se zove. A mislim da povremeno čujem i neki prilog od Rešada Šemovića.

Link to comment

Šareni je imao ludu sreću da komentariše istorijske utakmice srpske košarke, i sada je on mnogima prva asocijacija kada se povede reč o tim mečevima. Otuda i njegov status u sportskoj redakciji, plus što je verovatno dobar sa urednikom sportske redakcije koji se ne menja valjda decenijama ...

 

I svi drugi su koliko-toliko "višefunkcionalni" pa komentarišu nekoliko sportova, evo Straja, recimo, radi fudbal i rukomet ... 

 

A ima i dobrih tamo, Rale Simić je prava atletska enciklopedija ...

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

 

Danilovicka, Jefticka, bivsa Gojkova zena, ko jos? Od muskijeh: Straja, Acika, Krivokapic, Mijaljevic, sin onog pedofila, Denda, Sarenac, Rale, Milinkovic, ko jos? 

 

Svi su na standardnim ugovorima o radu? Sta rade ti ljudi po osam sati? Aj za onog debila znas da cita zutu stampu i trac strane, ali sta rade ostali, posto osim poslednje dvojice izgledaju kao s Marsa pali?

 

Jbt, koje je ovo bacanje para. Cetiri osobe verovatno mogu sve da pokriju.

Danilovićka, ona bucka plava, ona crvenokosa i ona plavooka plavokosa (Spajićka ili kako već).

 

Ima onaj novi, spuki Stefan ili tako nekako, sa onim čudnim osmijehom, ponekad vodi sportski dnevnik, mislim da na njega misli @Renegade

 

 

 ona što vodi jutarnji, što je za nju i Verica Bradić oličenje harizme? Ko nju gura? @renne

Link to comment

Ha, eto zaboravili smo šefa. Zoran Marković, urednik sportske redakcije. Jbt kol'ko ih ima, stvarno me zanima šta rade tamo po ceo dan ako su svi zaposleni regularno sa punim radnim vremenom?

Link to comment

Ovo je tek pola redakcije na fotki, nema ženskog dela, Šarenog, onda one dvojice što uglavnom komentarišu tenis, pa onda onog što komentariše Strongmen ligu ...

 

I jeste da je mnogo povike na novinare sa Eurosporta, ali ti ljudi, samo njih 5-6, herojski je izvuklo ZOI, radeći i po 12 sati, i to sve tri smene. Osim onog Milanovića (koji je, opet, čedo sportske redakcije RTS-a), svi drugi zaslužuju visoke ocene za svoj rad ...

Edited by stoka
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Danilovićka, ona bucka plava, ona crvenokosa i ona plavooka plavokosa (Spajićka ili kako već).

 

Ima onaj novi, spuki Stefan ili tako nekako, sa onim čudnim osmijehom, ponekad vodi sportski dnevnik, mislim da na njega misli @Renegade

 

 

 ona što vodi jutarnji, što je za nju i Verica Bradić oličenje harizme? Ko nju gura? @renne

 

Je li Šumonja otišla u penziju? S mene na uštap se pojavljivao poneki njen prilog. 

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gde ga je kovinjalo?

:cry:

 

 

Kovinjalo je bio poslednji Mohikanac one stare garde, čudi da je tek prošle godine otišao u penziju, jer se činilo kao da je oduvek bio tu, prvo u TV Sarajevu, pa posle na RTS-u ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...