Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

2 hours ago, Reaktor said:

Da su mene pitali, Šarenicu bi vodio Vladimir Palikuća.

 

Večeras je Palikuća pokazao ličnost u duelu sa Sandulovićem ...

 

Neko je postavio pravo pitanje, šta bre radi taj Šareni na RTS-u, džombira se?! Ne komentariše utakmice, ne vodi sportske dodatke i emisije ... I treba da mu natovare neku novu obavezu ...

Edited by stoka
Link to comment

Biće tu ozbiljnih mismečeva kad Šareni bude ugošćavao kakve KUD-ove i slično.

 

Ali s obzirom na potpuni besmisao postojanja 90% sportske redakcije RTS od pojave Arena i SK, vala neka malo nek opravdaju platu. Još da se sjete onog ženskog dijela koje samo vidimo jednom mjesečno kako primaju plate a vjerovatno nema posla ni za jednu od njih, a ja bar znam četiri. 

Link to comment

Interesantno je da mnogi Šarenog percipiraju kao izuzetnog košarkaškog komentatora. Iznenadilo me da i Edin Avdić sa Arene sport, uz otvoreno pljuvanje starije generacije komentatora košarke tipa Nikitovića i drugih (što me takođe iznenadilo), o Šarenom govori kao nekom referentnom sistemu ...

 

Njegovo znanje košarke potiče od toga što se nekada i sam bavio tim sportom, ali za nekog kome je to posao i koji je bio savremenik nekih istorijskih košarkaških utakmica, događaja i igrača ( s obzirom da je rođen krajem 60-tih godina), neoprostivo je da se na oproštaju Saleta Đorđevića od košarke nalupetao za medalju i pokazao elementarno neznanje nekih fakata iz istorije YU-košarke. Tako je, na primer, u slučaju incidenta kada je Grbović makazama jurio Menegina po terenu, mašio i godinu i takmičenje, i to ponovio nekoliko puta ... Drugo, ono što je mana 90 odsto današnjih današnjih sportskih komentatora, siromašan vokabular, jednostavno nije jak na rečima, upotrebljava pogrešne reči u datom trenutku ... 

 

  

Edited by stoka
Link to comment

Ma čovjek je ostao zakucan u 1995. godini, jbg kad RTS ima pravo da prenosi 6 košarkaških utakmica godišnje koje moraju da podijele on i Denda, to je kao da hoćeš da se spremaš za nordijsko trčanje i nastup u istoj disciplini na ZOI tako što provodiš cijelu godinu u Beogradu i planiraš da praviš krugove na Adi, gdje snijega ima 10 dana godišnje, I ne da mi ga nije žao, već za taj svoj nerad na sebi on prima platu već dvadeset i kusur godina na RTS, prava ona buva koja se ugnijezdila u ovčije runo i lijepo joj i toplo pa ne mrda nigdje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...