Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Znači skinuli su ga sa TuneIn , debili.

Servis na kome sportske američke stanice kao ESPN daju besplatno slušanje, sem nekih baš ekskluziva....

Neki daju a neki ne daju...

 

Poceo sam da radim na tunein-olikom sajtu (tek treba da krenem sa obukom) i gledam njihovu bazu. 2015 stanica im je ulozilo copyright complaint. Koliko vidim mnogi samo traze da se ne pusta stream nego da se otvara njihov plejer kao eksterni. RTS nije nista trazio ali od 21.02. stoji event da je pristup sad omogucen samo registrovanim slusaocima i otvara planetu.

 

Stari stream linkovi jos postoje u bazi al su potamanjeni.

 

edit: vidim da se ovde i espn zalio i da su sklanjani sa sajta...

 

Sad mozda tune.in vise vole jer je jaci igrac al kontam da je u sustini isto.

Edited by katamaran
Link to comment

Pa da ali kad te šibne na eksterni plejer to je besplatno u većini slučajeva. Meni se čak desilo da mi jednu stanicu na kompu otvara u novom prozoru, na mobilnom u aplikaciji otvara strim...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Videcu da li mogu da pretrazim ovu bazu preko requires sign in da vidim koliko je ta politika popularna...

 

Kad sam onomad istrazivao oko planete video sam da je to politika nekih iz Bosne sto restrimuju HRT, Makedonce i ne secam se koga jos sve ne.... RTS je od skoro presao u njhovo jato.

 

edit: preko ovih sad idu. Pre su strimovali sami. Koliko sam video kod ovih je praksa sign in-ovanje. Nesto sam malo pustio HRT verziju planete i nisu naplacivali al nije htelo sve da radi van CRO

 

http://morescreens.com/

 

Gledam sad na sajtu i vidim da neki espn-ovi uredno rade a neki su blokirani posle copyright complaint-a. Cudno.

Edited by katamaran
Link to comment

I da ilustrujem koliko je popularan ovaj potez RTS-a

 

104769 radios u bazi

 

Lista snoozovanih koje su uvele sign in - 152 radios

 

realan broj je cak i dosta manji jer ih gomila kao i RTS ima vise stanica.

 

edit: vrtim malo stanice sa te listice i vidim da se odustajalo od sign in politike. Mozda ce i RTS :)

 

Edited by katamaran
Link to comment
8 hours ago, kipo said:

Sve rts radio stanice od sada samo kroz rts planetu, a to zadovoljstvo ce korisnici van Srbije morati placati

 

:( Ja bas umem da slusam drugi i treci program radija, ima toliko super stvari. Ne vidim nigde da se spominje koliko ce zbilja biti ta pretplata, i da li ce biti odvojena za TV i radio sadrzaj..

 

Sad sam zaboravila podatke za logovanje da bih proverila trenutno stanje, ali pre tipa dve godine sam mogla da pratim sadrzaj na HRTi, funckionisalo je slicno kao sad ta RTS Planeta - vecina toga na TVu i  radiju dostupna, zavisilo je od emisije i prava, npr. kada bi isli neki filmovi ili ne znam sta jos sta nije u njihovom vlasnistvu, stajalo bi da zbog prava ne mogu da pratim - a tako je bilo i ovih dana na RTS Planeti. Secam se da sam pogledala onu celu seriju "Betonski spavaci" i jos po nesto.

Link to comment

Sa ip-om iz Beograda redovno pratim hrti. Ne može program uživo, ali mogu sve emisije kada ih daju u naknadnoj ponudi. Primera radi, juče sam gledao Peti dan negde oko jedanaest, dakle sat vremena nakon završetka emitovanja emisije...

Link to comment

na stranu skarednost sa prva 3 meseca besplatno za inostranstvo, ovo logovanje i gledanje kojechega me je dovelo do pitanja zashto ja sve proizvode rtsa nemam na televizoru, a pretplatu placam? treba im vishe para mozda da bi mogli da mi prodaju arhivu koju su finansirali moji roditelji i djedovi? ozbiljan bezobrazluk, valjda ce da zarade na crnobelim putopisima milana kovachevica :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

na stranu skarednost sa prva 3 meseca besplatno za inostranstvo, ovo logovanje i gledanje kojechega me je dovelo do pitanja zashto ja sve proizvode rtsa nemam na televizoru, a pretplatu placam? treba im vishe para mozda da bi mogli da mi prodaju arhivu koju su finansirali moji roditelji i djedovi? ozbiljan bezobrazluk, valjda ce da zarade na crnobelim putopisima milana kovachevica :dry:

sent from bubamoto
 

treba platiti da se taj materijal digitalizuje :happy:, znam da su kukali pre neku godinu kako im treba love da na taj način sačuvaju filmove, serije itd koji propadaju na filmskim rolnama...

Link to comment

pročitao sam u tekstu da je na bolovanju, bez zle namere sam napisao. niti znam, bilo šta o tome. 

 

najjače od svega da se pobunio prvo strukovni sindikat kad su hteli da im uvale “rančeve”

 

tražili su obuku, prevedeno uputstvo i, naravno, keš

:lolol:

 

Link to comment
pročitao sam u tekstu da je na bolovanju, bez zle namere sam napisao. niti znam, bilo šta o tome. 

 

najjače od svega da se pobunio prvo strukovni sindikat kad su hteli da im uvale “rančeve”

 

tražili su obuku, prevedeno uputstvo i, naravno, keš

:lolol:

 

Ma... A onda su videli kalendar i jedan značajan datum...

Nije problem, "buniti" se , i treba da isteraju te stvari.

Ali likovi koji se pomaljaju...

A gde je ovo uopšte izašlo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...