Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

faliće taj amaterizam, diletantski pristup, smotanost, aljkavost i uguravanje svega za šta je žile uzeo pare u dva sata a koja se prodavala pod "spontanost" i mješavinu tradicije i modernog

Link to comment

pa to što je profesionalac u reketiranju gostiju ne znači da nije amater sa mikrofonom, hiljadu i po emisija i svaki put djeluje kao da je prvi put stao pred kamere, redovno ima one pauze od 3 sekunde kad ga uključe. 

Link to comment

Postoje sitnice na osnovu kojih može mnogo da se zaključi o nekome. Davno je bilo, na ulazu u jedan supermarket Žika kreće da uzima novine sa stalka i kako ih vadi, jedne druge ispadaju i padaju na pod. On ih samo pogleda i ode ... Bez namere da se sagne, podigne ih i vrati na mesto ... Koliko nevaspitanja i bahatosti u tom naizgled bizarnom događaju. I taj njegov izraz lica koji kao da govori: "Pazi da ti ne dignem ..."

Edited by stoka
Link to comment

Ne bih rekao da ga ekipa voli.
Koliko sam čuo od nekih koji rade na RTSu, kamermani doživljajvaju kao kaznu kad ih rasporede da snimaju Šarenicu, upravo zbog Žikinog vrlo nekorektnog ponašanja prema njima.

Link to comment

Znam predsjednika opštine neke u Bosni koji nam je rekao koliko je Žiki morao da stavi džep da bi Šarenica gostovala kod njih.

 

Vole ga gosti u pizdu materinu, pogotovo kad i on njih tjera u kurac riječima "nije za Nobela"

 

Bahato seljače iz Jasikovice.

Link to comment
27 minutes ago, James Marshall said:

Znam predsjednika opštine neke u Bosni koji nam je rekao koliko je Žiki morao da stavi džep da bi Šarenica gostovala kod njih.

 

Vole ga gosti u pizdu materinu, pogotovo kad i on njih tjera u kurac riječima "nije za Nobela"

 

Bahato seljače iz Jasikovice.

ma nije moguće da žika uzima novce ga gostovanje u šarenaji

:ohmy:

Link to comment

Ma moguce...

Vodio moju svadbu...

Kolko kostase svadba, tolko kostase Zika.

Kome stajase do sarenice, taj i platise. Ni kod babe nema dzabe.

 

A i gostiju se osulo posle toga nobela. Sve trcase iz studija. Nije ih ostalo ni 200 po epizodi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...