Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

26 minutes ago, mraki said:

A jel realno ovih 200k što navodno dobija od Mitrovića?

U čemu je štos, novinarska patka, pranje novca dobijenog od SNS-a?

realno je, samo što od narkomana neće videti ni dinara, tako to kod dotičnog ide

Link to comment
Ne bih rekao da ga ekipa voli.
Koliko sam čuo od nekih koji rade na RTSu, kamermani doživljajvaju kao kaznu kad ih rasporede da snimaju Šarenicu, upravo zbog Žikinog vrlo nekorektnog ponašanja prema njima.

Isfiltriralo se tu društvance, dakle ako NISI onaj koji misli da je do jaja da možeš da štrpneš nešto od hrane i pića koje se tu naređa, ili da možeš da klopaš u nekoj kafani za džabe, onda ti je to kazna.
Ako ti je to ok onda se prijaviš da radiš to...
Čovek jeste govno, koje mažnjava kintu, koristi sve resurse za svoje kombine. Ali ima neke pravde pa ga žena prati u stopu i drži kasu kod sebe...
Link to comment

kad nije mogao zoran stanojevic da ostane na radiju, zika nek ide gde voli. daj boze da ne nadju odgovarajucu zamenu. mada, kad je rts u pitanju narod je mahom slijep kodochiju i gleda apsolutno sve.

 

dobro. osim opere. 

Edited by gospa buba
Link to comment

Pre par godina je u bendu bila aktuelna opcija da gostujemo u Šarenici ili kako se to već zove. Ja sam rekao NE. Ne samo zbog ličnog prezira prema televiziji kao jedan od onih što se hvale što nemaju televizor, nego mi se taj lik baš nije svidjao a bili smo željni nastupa.

Link to comment
Pre par godina je u bendu bila aktuelna opcija da gostujemo u Šarenici ili kako se to već zove. Ja sam rekao NE. Ne samo zbog ličnog prezira prema televiziji kao jedan od onih što se hvale što nemaju televizor, nego mi se taj lik baš nije svidjao a bili smo željni nastupa.

Sereš Bujo, stiso si se za plaćanje nastupa :whistle:
Link to comment
2 hours ago, Friend said:

Cujem da ziks ima fetish na redovno lupanje (lomljenje) slusalica u izlivima besa. :fantom:

 

Pisao sam ja o tome prije izvjesnog vremena: 

 

On 10/23/2015 at 8:27 AM, colonelo said:

 

Njega zaposleni na RTS zaista zovu Žika Seljak.

Kada radnici iz tehnike dobiju raspored da rade Šarenicu, to smatraju kao kaznu, uglavnom zbog toga kako ih Žika tretira.

 

Postoji i priča kako je kod nekog od kolega bio Žika u kancelariji i odatle je obavljao neki telefonski razgovor koji ga je toliko iznervirao da je polupao telefon. Kolega se zbunio, nije znao šta će, pa prijavi kvar telefona nadležnima. Majstor kada je došao, čim je vidio telefon, pitao je jel to ovde bio Žika Seljak!

 

Link to comment
9 hours ago, maheem said:


Sereš Bujo, stiso si se za plaćanje nastupa :whistle:

 

Ne verujem. Ne sećam se više svega toga, ali mislim da nismo ni stigli do pitanja gaže.

Sasekao sam tu opciju odmah, u začetku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...