Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

3 hours ago, Frank Pembleton said:


Prisustvovao sam kad je bio razgovorima za sličnu šljaku, bio dosadan ko proliv, koliko je zivkao šta je bilo sa tezgom. Ko da nema leba da jede...

 

Pazi, nije nemoguće, mi smo u BIGZ-u bili davno, ima više od deset godina. Od tad ga nisam ni video.

Link to comment

Poteru gledam preko jutjuba jer tako prelistam samo pitanja,oni komentari voditelja,takmičara lovaca previše su za moju osetljivu dušu 

Mogu da ispoštujem Debelog ako baš moram,loš reditelj,loš komentator ,prosečan kvizaš ali deluje kao dobar i zanimljiv lik.

Milica je antipatična ali ubedljivo najbolja naša kvizašica. Zna puno podataka ali nema utvrđeno,temeljito  znanje  pa često izvali gomilu bisera.

Snalazi se sve bolje pred kamerama,postaje sve bolja gotičarka. 

Onaj klinja je arogantan i naštreban trivijama do maximuma ali to je neophodno da bi bio najbolji svoje generacije

Uroš ako je dobio posao koji ne zaslužuje neka ga barem ispoštuje . Da nauči pravila,glavne gradove,si sistem,poznavanje prirode i društva...

Deluje mi kao glineni golub, kada rts treba da podeli lovu pošalju mu dobre  protivnike i uvale dugačka pitanja 

U suštini teži amaterizam

Ali što me najviše nervira "odabrani" takmičari.Od pretpostavljam više hiljada prijavljenih pojedini od njih su već dva puta podigli lovu,često se ponavljaju istu likovi,iz iste familije

otac,sin,brat...realno sve drugo bi bilo iznenađenje  

 

 

Link to comment

stekoh utisak da je zadnja slagalica bila nameštena u korist igrača jer je mica nekarakteristično za nju zabagovala par puta u završnoj poteri, posebno na zadnjem pitanju kojim bi ih stigla na 6-7s do kraja

- gargamel tragač zna sve o bundesligi jer je radio prenose na eurosportu - jedan od domaćih likova koji smatraju da svoju duhovitosttm treba da prosipaju pred gledaoce a zbog kojih sam prestao i da gledam tu televiziju

Link to comment

Šta je potera? 

Kontam da je to nekakav kviz, ali, kako je koncipiran? Oz vaših komentara mi izgleda da se istu takmičari pojavljuju u više epizoda? 

Koja je uloga sove U. Djurića?

 

Valja li sve to?

Link to comment

kviz znanja

- na početku imamo 4 takmičara, prvi dobija šansu da u roku od 1 minuta da što više tačnih odgovora na pitanja koja čita memedović koji je voditelj

- ako npr da 6 tačnih odgovora uslovno je zaradio 60000 dinkića

- onda uvode tragača (jedan od mogućih tragača je i debeli slikar) koji ponudi takmičaru da mu priđe korak bliže za npr 250k ili da ode korak dalje za 15k

- takmičar onda bira šta želi i recimo da ostane na početnih 60k treba da da 5 tačnih odgovora da bi odbranio tu sumu, tragač pokušava da ga stigne ali igrač ima pravo da pogreši dva pitanja, ako pogreši i treći put ispada pod uslovom da je tragač odgovorio tačno na svako od pitanja

- na pitanja odgovaraju istovremeno (pritiskajući jedan od 3 tastera) u roku od nekih 5s

- i tako redom...

- na kraju imamo finalnu poteru gde igrači koji su prošli prethodnu fazu zajedno odgovaraju na pitanja koja čita voditelj i pokušavaju da odgovore na što više pitanja u roku od 2 min (imaju bonus od 3 poena na startu), recimo da odgovore tačno na 15 pitanja osvojil su dakle 18 bodova

- onda opet ulazi tragač koji pokušava da ih stigne i da za 2 min odgovori tačno na 18 pitanja

- ako tragač ne zna odgovor na neko pitanja takmičari dobijaju šansu da odgovore tačno i ako to učine vraćaju tragača jedan korak unazad

- ako ih tragač stigne ostaju bez love :unsure:

Link to comment
4 hours ago, gone fishing said:

kviz znanja

(.....)

 

Uh, jbt, a ja mislio da već slagalica ima komplikovana pravila. 

Ovo mi izgleda gluplje od fudbala, ali, ako je zabavno, pa što da ne, ljudi vole da ubijaju vreme.

Hvala :) 

3 hours ago, James Marshall said:

Zar nije lakše okačiti yt link

 

Meni je lakše da pročitam odgovor nego da pogledam YT klip

Link to comment
10 hours ago, Bujodrag said:

 

Uh, jbt, a ja mislio da već slagalica ima komplikovana pravila. 

Ovo mi izgleda gluplje od fudbala, ali, ako je zabavno, pa što da ne, ljudi vole da ubijaju vreme.

Hvala :) 

 

Meni je lakše da pročitam odgovor nego da pogledam YT klip

deluje komplikovano ali dovoljno je odgledati emisuju i sve će biti jasno uz ovaj moj teorijski uvod u materiju :happy:

Link to comment

@gone fishing

 

Dobro objašnjeno, s tim što takmičari u drugom delu potere ne dobijaju nužno tri poena bonusa ili "fore", to zavisi od broja takmičara koji prođu prvi krug. Ako, recimo, prođu sva četiri takmičara, onda je i četiri poena bonusa ...

Link to comment
23 hours ago, Bujodrag said:

Meni je lakše da pročitam odgovor nego da pogledam YT klip

Hvala Bujo, ja sam mislio da sam jedini. Ja ne klikcem na te klipove osim ako bas ne moram i uvek sam jako zahvalan onome koji ih preprica. Aj kad je klip minut -2 ali kada je to neko delo od pola sata-45 min ja odustajem. Moze se dosta foruma procitati za to vreme. 

Link to comment
On 1/18/2018 at 6:27 PM, gone fishing said:

stekoh utisak da je zadnja slagalica bila nameštena u korist igrača jer je mica nekarakteristično za nju zabagovala par puta u završnoj poteri, posebno na zadnjem pitanju kojim bi ih stigla na 6-7s do kraja

- gargamel tragač zna sve o bundesligi jer je radio prenose na eurosportu - jedan od domaćih likova koji smatraju da svoju duhovitosttm treba da prosipaju pred gledaoce a zbog kojih sam prestao i da gledam tu televiziju

Moguće, mada Milica autistično devojče je kao onaj đak koji odgovara napamet pa ga malo prekineš on ne zna gde se nalazi. Više njena reakcija posle poraza 

daje mi utisak nameštene igre ,deluje kao loša gluma da je iznervirana i razočarana.

Sa druge strane imala je prelak set pitanja, je teški amater pa sam znao sve odgovore dok kod takmičara bilo je par nezgodnih 

Debeli po nekad cepa odgovore kao lud pa posle na nekom ziceru kaže dalje ,takmičari odgovore i naravno pokupe pare. Mislim, da on ne zna da je Anži iz Mahačkale ili ko je Vera

Nikolić  atletičarka .

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...