Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

Bio je Smart na temi, i ja se slažem da je ružan, samo neki su ljutito reagovali ...Različitost ukusa, šta ćeš ...
Мени смарт изгледа лепо, у односу на свеопште сивило и сто модела истог облика које виђам сваки дан. Бар одскаче. У ствари, не знам да ли има још неки ауто ком се обрадујем кад га видим, ваљда зато што их нема више од стотинак у целом граду.Могуће је да сам пропустио сто добрих кола док сам пазарио, али безбојна кола ни у бунилу не бих узео. Металик сребрна је можда била штос крајем осамдесетих, кад је таквих кола било мање од 1%, али данас је измишљање још варијанти метално сиве чист дркопиш, убија пејзаж скроз.Моја омиљена ругоба за 2009, мазда тројка:800px-2010Mazda3.jpg
Link to comment
To je ruzno?
Можда на фоткама успеју и да га усликају да личи на нешто, ал' на друму изгледа као да ти се приближава цркнута риба са оклембешеном вилицом.Из свих осталих углова је ОК, штавише била је кандидат зимус кад сам пазарио. С тим што сам ишао на половњаке од 3 до 5 година (и пазарио једног од 6 :unsure:, али матрикса - мало прешао, а имао сам и џамбаса са собом, који је ошацовао да пред собом имамо Шарца иако је изгледао кушљаво).
Link to comment
  • 4 months later...

Moguće je da ljudi koji su ovo osmislili zaista imaju visok IQ pa su zato i ovaj model Toyote tako nazvali:toyota-iq-drive-k01.jpgAli ukus ... onaj odvratni Aygo u Toyoti je dobio konkurenciju po ''lepoti''. :isuse:

Link to comment

Vidjam ove nove Ibize po gradu, i to u nekim idiotskim bojama, retko grdan auto...

seatibiza6jscstylanceci.jpg

I kad sam već tu... jel do mene ili nova Panamera izgleda bezveze?

10547143-porsche-panamera.jpg

Link to comment
  • 3 months later...
[закачment=9971:Photo636.jpg]
Подједнако надреално као један неонски светлозелени трабант ког сам видео између две предратне па онако соцреалистички затамњене зграде у центру Темишвара некад давно.А имам негде у неком старом имејлу нечију фотку трабант лимоа (!) из Чешке у истој тој розе боји. Не могу да се одлучим шта изгледа блентавије, мечка или трабоња.
Link to comment
2011-Renault-Wind-various-colors-588x441.jpg Renault wind.Prema slikama mi nije uopšte gadan i sam bih se sebi začudio pre par nedelja da pomislim da je ružan (ok, nije mi bio ni neki poseban lepotan).Sve dok ga nisam video uživo. Ajme majko. Slika i uživo - nebo i zemlja. Kratak, visok, debeo, sa zadnjim delom koji deluje kao zakržljali pikap. Krstio sam se i Irinejski i Artemijski.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...