Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

Jeste legendaran, ali je ruzan u 3 pm, meni oduvek bio. Jezio sam se kad ga vidim na ulici. Sad pogledah na wiki, proizvodio se do 1994. :o , preko 30 godina. Ovaj na slici je bas mislim jedna od "novijih" modifikacija...

Link to comment
Jeste legendaran, ali je ruzan u 3 pm, meni oduvek bio. Jezio sam se kad ga vidim na ulici. Sad pogledah na wiki, proizvodio se do 1994. :o , preko 30 godina. Ovaj na slici je bas mislim jedna od "novijih" modifikacija...
jeste spartanska kofa, al' ima svoje drazi. moj cale imao francuskog, na kurblu. samo se na drvo nije peo. nije cudo sto su ga zvali 'mali div'.
Link to comment
08-toyota-hilux-fs-s.jpgI uopšte sva ultra nabudžena pik ap vozila koja se viđaju:- Na beogradskim ulicama, voze ih kao da su sportski dvosedi- Na Zlatiboru, gde se koriste namenski, tako što se iz štale natrpa jagnjadi i prasića u prikolicu, pa pravac u klanicu. Edited by halloween
Link to comment
multipla.jpgFiat Multipla, dođe mi da bacim peglu svaki put kad ga vidim. Podjednako ružan u svim bojama.Kontam ja šta su oni hteli i uspeli ovim modelom, ali po koju cenu?! Bol, tuga, suze, agonija... :(
Link to comment
djece ti dusa...:(
:(e dodje mi da se izlupam po prstima sad.
to sve naviklo na kabrijolete, beemveje i mecke.
posto ovih dana planiramo kupovinu, uvidela sam da imam jedno principijelno nesvidjane prema svemu sto ne mogu da si priustim. al ovaj gore je stvarno previse maskirni za moj ukus. Edited by Aleksija
Link to comment
  • 4 weeks later...
greh, Ducco. iz danasnje perspektive, mozda. cetvorka je legendarni autic.
Eh, koliko je samo ružnih legendi ...Sledeći nije toliko poznat, mada mu je poreklo sasvim očigledno. Sa istoka nam dolazi Invalidkainvalid.jpg
Link to comment
Da je gadan ko sama smrt u svom najgorem obliku - to stoji, ali call me idiot, ja bi to tako rado posedovao! Iznutra je to ko aVtobus!
Razumem te u potpunosti. Ni manjeg automobila ni veceg prostora unutra. Sedista kao fotelje jbt. :D
Link to comment

Mnogo...je...ruzan:800px-Skoda_Roomster_silver_vr_EMS.jpg800px-Škoda_Fabia_II_BiColor.jpgNa ove 2 gornje slike ne izgleda toliko nezgrapno kao uzivo. Ova slika moze to da docara:800px-Škoda_Fabia.jpgSigurno ste ih videli po gradu...odvratni su.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...