Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

Rado bih ga, ovako ruznog, gazio.
Ja bih ga radije prodao, i za 10% od dobijene love pazario bih neki automobil, npr. :DA sa enterijerom su ga tek zasrali, kao kad bi u ladu rivu spakovali bugatti veyron-a. Interijer od '71 puch haflinger-a bi se idealno uklopio u taj socijalni dizajn.
Link to comment
Ja bih ga radije prodao, i za 10% od dobijene love pazario bih neki automobil, npr. :DA sa enterijerom su ga tek zasrali, kao kad bi u ladu rivu spakovali bugatti veyron-a. Interijer od '71 puch haflinger-a bi se idealno uklopio u taj socijalni dizajn.
Glupi Mercedes.
Link to comment

Ja ne mogu tačno da ukačim šta ga tačno nervira kod G klase, dal to što je mazga terenska koja se dokazala kroz preko 30 godina na trištu il što je enterijer u skladu sa svim ostalim modelima Mercedesa.

Link to comment

Uzalud se džilitaš, nema načina da se odbrani najveći promašaj Mercedesa koji se podvaljuje budalama za 80+ tisuća evra preko 30 godina.

Link to comment

s ovim sam se vozikao po Pasuljanskim livadama, neprejebivo. Doduše ovaj je imao uz MB i oznaku Puch

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Ja mislim da ovaj "unhole me" nas malo zekiПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Jbg, samo rekoh moje mišljenje, meni je taj automobil ekstremno ružan. Lično mislim da zaslužuje redizajn.
precenjena konzerva, pozdrav izbosne:http://youtu.be/mSogNE7ii4M
Ih, pa
svako rusko sokoćalo može :P Edited by Unholy Me
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...