Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

Pa dobro, ukusi su različiti. Reče Larko da se i vozio njime i nije mu se baš dopalo.A stvarno, ponavljanje je nepotrebno. Ima toliko drugih...Tomberlin_Anvil.jpg Tomberlin ANVIL
meni je ovaj baš ekstrapozadi staviš pivo, šatore, opremu za pecanje...
Link to comment

pa to je ovaj xf.. sta znam meni je onaj x-type sto se oko 2000te pojavio bio najkrsh jaguar dizajn, narocito sto je pokusavao da lici na prelepi xj. sad kao pokusavaju nesto skroz sajber novo..

Link to comment
Prednji deo odličan, ostatak brrr... :blink: Mazda Taiki koncept:mazda_taiki_concept.jpg
joooj, prva asocijacija su oni slatki kučići koji ostanu bez zadnjih nogu, pa ih stave na dva točkića :unsure: nešto vaki captain.jpg
Link to comment
  • 3 months later...

otkidam na onu blesavu hondu element. izgleda mi kao predimenzionirana decija igracka. ustvari nemam pojma kom to zanru automobila pripada niti da li icemu valja vozilo toliko kockastog oblika, jedino sto mi izaziva lucenje hormona dobre volje (isto kao kad moja zena vidi reno senik).Element_SC_Prototype_04.jpg

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Prvo Mesto - Kineski proizvođač. Izgleda kao auto koji je ispao iz kolevke...chineseelectriccarey5.jpg
Ma daj, mora da se šališ. Izgleda kao abortirani fetus nove indijske TATE.fiat-ecobasic.JPGNe znam mu ime?Grobarska verzija kupera.hi-2.jpghi-3.jpgKoncept Lade36648_620x0x85.jpg1795601154_e32902432d.jpgJeremy Clarkson - Top Gear Peel P50A evo šta se desi kada se ode u drugu krajnost. ;) jeremy%20clarkson.jpgZato je tu savremenija i sigurnija varijanta.G-Wiz DC electric carG-Wiz.jpg
Link to comment
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...