Jump to content
IGNORED

Najruzniji automobili


nesha taxista

Recommended Posts

5 minutes ago, dragance said:

Pa može. Ja sam ga sebi nameštao.

Sta znam, ja imam dva metra i osecam se kao da vozim auto iz krila. Nesiguran sam i ne osecam se prijatno u tom polozaju.

Link to comment

Meni bmw i3 carski dizajn, tako treba da izgleda auto u 2022. pogotovu električni koji treba da simbolizuje avangardu i budućnost. Sticajem okolnosti, vozio se u njemu, jako lepo unutra + ide kao nenormalan. 

 

Možda nisam ni najobjektivniji jer ja volim moderan i spejsi dizajn, a ova mala bembarica je i moderna i atraktivna, malo i smela, ali tim veći kompliment za dizajnere a i bmw. Jbt, ako nešto smara to su dizajni 3 5 7 koji se minimalno menjaju (drugar ima 2016 peticu, 16 soma je platio, ja je ne bi vozio ni za 10 jer izgleda kao i pre 10 godina, a boga mi, i enterijer kršić, prazno sve). Ima tu naravno sjajnih komada u pogledu estetike, ali morate malo razumeti da elektro linija sa sobom vuče i neke druge stvari, kao npr ovaj dizajn. 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Grunf said:

vrv mislis na lineup od pre 8-10 godina, koji se zaista ozibljno razlikovao od vw i izgledao jeftino? recimo

2007 SEAT Altea Reference TDi 1.9 Front.jpg

ili

2008 SEAT Leon Reference 1.6 Front.jpg

 

i na tu i na sledecu generaciju. tek su u poslednjoj generaciji krenuli da prave kola koja liče na nešto, ali to jos ne viđam na srpskim putevima toliko da mi popravi utisak. ali i dalje mi enterijer nije toliko po ukusu. i dalje je ateca mnogo ružnija od karoqa...

 

spojler za hrabre

Spoiler

 

Seat_Ibiza_(6J)_%E2%80%93_Frontansicht,_

 

Seat_Ibiza_(6J)_%E2%80%93_Heckansicht,_2

 

leon te generacije nije baš ovoliko ružan, ali je neviđeno bland i jeftin. seat brate ima neki problem sa proporcijama, ili je makar imao ranije...

 

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Mil@n said:

(drugar ima 2016 peticu, 16 soma je platio, ja je ne bi vozio ni za 10 jer izgleda kao i pre 10 godina, a boga mi, i enterijer kršić, prazno sve). 

 

moj drugar je prešao sa te f10 petice na znatno noviju alfu stelvio, i definitivno ne mogu reći da se apgrejdovao u pogledu enterijera. a ni on ti to ne bi rekao.

 

imho enterijer ne treba da bude prenabudžen, nego skladan, logičan i pre svega sastavljen od kvalitetnih materijal i dobro zvučno izolovan. francuzi recimo uvek padnu na ovoj poslednjoj prepreci, ako ne pre nje. 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
On 30.4.2022. at 8:31, April said:


 

 


X1 baš i ne stari lepo
Užasan je kao i prvog dana
 

 

Prva generacija užas.Druga generacija po meni među najlepšim u celoj BMW gami modela.

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, Zavrzan said:

Prva generacija užas.Druga generacija po meni među najlepšim u celoj BMW gami modela.

Baš to.

 

Čak sam tu drugu malo i merkao..

 

 

Link to comment

@April

Ne znam koliko mogu objektivan kao vlasnik jednog ali F48 stari vise nego ok.

Mislim da su se pokazali kao solidni i pouzdani. Nekoliko kolega vozi razlicite motore i svi su bili bez vecih problema.

Ima ih dosta po ovom car sharingu, a jedno vreme su bili u top3 po prodaji u Austriji. (sto je pored Skoda i VW strasan uspeh)

Moj je vec rezervisan kad se odlucim da menjam, ali zaista je tesko naci motivaciju. (x3 jako slican i nije vredan, x5 na zalasku a uz to i prevelik)

X1 ako nemas rezervni tocak ima bas velik prtljaznik. Jedini razlog za mene bi bilo vise prostora na zadnjoj klupi.

 

 

 

Edited by bags
Link to comment
Just now, bags said:

@April

Ne znam koliko mogu objektivan kao vlasnik jednog ali F48 stari vise nego ok.

Mislim da su se pokazali kao solidni i pouzdani. Nekoliko kolega vozi razlicite motore i svi su bili bez vecih problema.

Ima ih dosta po ovom car sharingu, a jedno vreme su bili u top3 po prodaji u Austriji. (sto je pored Skoda i VW strasan uspeh)

Moj je vec rezervisan kad se odlucim da menjam, ali zaista je tesko naci motivaciju. (x3 jako slican i nije vredan, x5 na zalasku a uz to i prevelik)

X1 ako nemas rezervni tocak ima bas velik prtljaznik. Jedini razlog za mene bi bilo vise prostora na zadnjoj klupi.

 

 

Ne, ne, pričamo  samo o spoljnom utisku, nije neki lepotan...znam da je odličan, kažem ti da sam njuškao jedan iz druge generacije, plus mi dobar drugar vozi takav

Link to comment
On 27.4.2022. at 18:11, bags said:

 

Ali Seat pravi najbolji software. Milina sa update-ima i brzinom. :)

Seat koristi VW software :)

Edited by Zverilla
Link to comment

Da, druga komponenta za ekran i crtaju ga drugačije, ali isti sw u pozadini, deljen za celu platformu (tj. Skoro celu - Audi ima svoj Infotainment sw na istoj platformi)

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...