Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

auuuuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D :D billy druze...nece valjda ovo ostaviti nekaznjeno?
:lol: to ce uraditi moji advokati ;) gazzo, a da nisi mozda hteo da te razuverim i napravim sajtsiing mahnajma sa inkluziv degustacijom vina iz regije rajna-nekar ;) cool.gif (evo, vec neki drugi dizu 2 prsta) :D a rosbacher i djokovic 3, standardno.
Link to comment

vrlo rado i ne reci dvaput, cim budem navracao u rudeshajm, evo me do tebe:).... ne sumnjam da je lepo i da je zivot poprilican dolce vita na nemacki nacin, no berlin.....hrmpf, pred njime padaju ozbiljne destinacije:)

Link to comment
vrlo rado i ne reci dvaput, cim budem navracao u rudeshajm, evo me do tebe:).... ne sumnjam da je lepo i da je zivot poprilican dolce vita na nemacki nacin, no berlin.....hrmpf, pred njime padaju ozbiljne destinacije:)
u sklopu maliganske turneje po nemacke je neizostavno da se svrne u minhen da se malo okusi pivo u hladu kestenje. :)
Link to comment
u sklopu maliganske turneje po nemacke je neizostavno da se svrne u minhen da se malo okusi pivo u hladu kestenje. :)
Ma lako je tebi da seruckas iz najlpeshe nemacke varoshi (oma posle Hamburga :) ) i dajesh saveteza pivo.Meni Berlin nije bash san snova. Em ne piju vino,a i ne gotivim te gradove koji su postali kao velelepnii vazni u 19 veku (Berlin,Madrid, ali i Atina).Nego ako ste se navadili na Rideshajm,izvolte kod mene :wub: Bash sam na zgodnom mestu :)
Link to comment

bila sam pre oko 2 nedelje na Frulingsfestu u Stutgartu, preporucujem namesto Oktoberfesta - odlicno festivalsko pivo, manja guzva i prijatnija atmosfera. tu je i vrlo zanimljivi mercedes muzej u kome sam videla automobil cara Hirohita, firermobil i papomobil, izmedju ostalog. Lep je i centar grada, ima nekoliko bas dobrih kafana i pivnica. Esslingenski zamak i vinogradi su takodje mnogo lepi, uglavnom na zelenim brdima oko Stutgarta zivi vecina burzuja a iza su vrlo lepa sela s brdascima i sumicama. Na kraju, posebna draz bio je odlazak na tekmu VFB-Frankfurt, 2-0 za Stutgart - poz bghostu, teji i rosbacheru :)Evo i malo fotki:centar Stutgarta (pogled sa kule na zeleznickoj stanici)viewfromrailwaystationt.jpgFruhlingsfestfrulingsfestbeertent.jpgMercedes Arenamatchday2.jpgEslingenesslingen.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

Nešto se kanim, kada budem uzeo pasoš, priuštiti sebi kratak odmor i nakratko posetiti Potsdam, pa i Berlin. Makar mi je takav trip. Grešim li? Pivare, buvare i odvratne špicaste kućice južne i zapadne Nemačke me ne zanimaju preterano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...