Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

jel hoce neko da kupi tri polovna bicikla?
Kakva, šta, kako, koliko?Imam drugara koji polako razvija taj biznis, pa možda ispadne zainteresovan. Daj neki detaljniji info na PP, šta se nudi, koja kinta, itd...
Link to comment
jel hoce neko da kupi tri polovna bicikla?
jbte, ukrali mi bajk. treci put za poslednih 10 godina.ovaj put su uspeli da mi preseku nemacki zverski lanac koji je delovao neunistivo i koji sam zato platio ko pola bajka. ostavio sam ga prekoputa bioskopa "balkan" gde sam se na nekoj zurci zapio i nisam hteo u takvom stanju da ga vozim kuci. majstori su usred centra grada izneli brusilicu i celicnu stanglu koju su podmetnuli da bi mogli da iseku lanac koji je stvarno zlo. nije mi do 250 evra koliko sam platio taj bajk nego sto je stvarno bio savrsen za grad, udoban a istovremeno brz i znam da cu se zesce iskilaviti da nadjem nesto slicno. jebo mi pas mater sto ga makar i teturajuci se nisam oterao do kuce. a novom vlasniku zelim da ga kravavog vozi pevajuci na grobu svoje dece, keve i zene. i da ga onda murija ukeba posto cu sad da idem da prijavim kradju u majke jevrosime.ko negde vidi ovako nesto u gradu neka odmah javlja. bike je BERGAMONT VAGONDA:13332.jpg
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ojha!

mislio sam da poklonim neki regal preko PPP kome treba. ne mogu da okacim post a hitno mi je da to izvedem.kome za dz treba veliki regal koji se sastoji od 2 dvokrlina ormana, jedne otvorene i jedne zatvorene pripadajuce vitrine (ukupne sirine jedno 4 metra brat bratu, 2m visine), neka mi posalje PP sa kontakt telefonom da bi mogao da se javim, na PP ne mogu da odgovaram. regal je u pristojnom stanju, negde je iz ranih osamdesetih ali dizajn nije tragedija, nekakav moderni minimalizam iz tog vremena.
U pitanju je gazda gazza. Dakle, kome treba plakar, gazzi broj tlf na PM.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Uvaljujem plastičnu novogodišnju jelku visine oko 120cm, sasvim funkcionalnu (valjda). zatekla sam je u stanu, nemam nameru da je koristimpa ako nekome treba, nek se javi na pp

Link to comment

Ima li nekog (da zna nekog koji zna nekog...) da prodaje dukate? Nemam pojma kako to sve ide, al' mi rečeno da pitam...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...