Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

kupio holandjanina japanskog porekla, sa bliskom rodbinom u francuskoj. i to besprekorno funkcnionise. in other news: prodajem iPod 16gb (jebem li ga da l je nano, piko ili sta vec, nema touchsceen, nego touch-onaj kurcevi krug sa komandama). razlog: nisam dovoljno pametan da bih ga koristio. zelen je, ispravan je, nije olupan, ima usb-ipod cable i miralem obecava slusalice. cijena sitnica.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupujem/Pozamljujem/primam donacije (guitar). Kupujem do 4k dinara akusticnu gitaru (al da radi). ili pozamljujem naredna dva tri meseca :lol: ili ako neko ima viska pa hoce da pokloni :)

Link to comment
kupio holandjanina japanskog porekla, sa bliskom rodbinom u francuskoj. i to besprekorno funkcnionise. in other news: prodajem iPod 16gb (jebem li ga da l je nano, piko ili sta vec, nema touchsceen, nego touch-onaj kurcevi krug sa komandama). razlog: nisam dovoljno pametan da bih ga koristio. zelen je, ispravan je, nije olupan, ima usb-ipod cable i miralem obecava slusalice. cijena sitnica.
ja pročitala iPad i smrzla mi se duša, da se nisi prvo meni obratio. fali mi taj gedžet da upotpunim kolekciju. p.s. da predupredim, pa šta ako imam tablet <_<
Link to comment
  • 2 weeks later...
jel ima neko neki mali frizider, a da mu ne treba?
ja sam sinoć sanjao da sam te sreo u NYC i da si manijakalno tražila mali televizor. ja te pitam koji će ti klinac tv u NYC a ti zapela da gledaš neku seriju :lol:
Link to comment

Ti mali su prilično nejeftini. Znam, jer ih već neko vreme gledam, da se s kolegama učipim za jedan u poslovnici... Privatna firma :isuse:

Link to comment
ja sam sinoć sanjao da sam te sreo u NYC i da si manijakalno tražila mali televizor. ja te pitam koji će ti klinac tv u NYC a ti zapela da gledaš neku seriju :lol:
kuj tebi dozvolio da sanjaš Kili?
Link to comment
Prodajem externi HDD, 3,5", LG HXG1 1TB - 85e, super stanje, jako malo korišćen, pod garancijom još godinu i po.
moze za 3? P
Link to comment
jel ima neko neki mali frizider, a da mu ne treba?
imam ja, al ne dam :P

one-can-fridge.jpg

moze da se trampimo za nesto.

Edited by garoviks
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...