Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Posle niza gotovo svakodnevnih reklamacja na kasi u Lidlu,  poslednja je bila praćena negodovanjem žene iz reda "šta zaustavljate red kao Cigani za 10 dinara" i pre nego što  sam zaustila da evangelišem o pravima svih nas potrošača, iz drugog reda dreknule su joj dve romske žene- đubre jedno, ti si Ciganka, mi se ne svađamo, pa zastane i pogleda u mene, klimne glavom i kaže-  a gospodža je u pravu. Samo nastavi. Ljudi sa punim kolicima napuštaju red.

 

Sinoć u Lidlu, kasirka se izbečila u mene- vi ste mi odnekud poznati da niste iz komšiluka? Gledam je, ne poznajem (razmišljam- mora da su dobili zadatak da me omekšaju), pa kažem- a ne verovatno sam vam svima poznata zbog rasprave oko računa.

Link to comment

Isključivi problem je jedna cena na polici (nije uvek akcijska), a druga (viša) na kasi. Nikad ni kod jednog trgovca nije zabeležena  greška da je niža cena na kasi, a viša na polici.

Link to comment
34 minutes ago, halloween said:

Posle niza gotovo svakodnevnih reklamacja na kasi u Lidlu,  poslednja je bila praćena negodovanjem žene iz reda "šta zaustavljate red kao Cigani za 10 dinara" i pre nego što  sam zaustila da evangelišem o pravima svih nas potrošača, iz drugog reda dreknule su joj dve romske žene- đubre jedno, ti si Ciganka, mi se ne svađamo, pa zastane i pogleda u mene, klimne glavom i kaže-  a gospodža je u pravu. Samo nastavi. Ljudi sa punim kolicima napuštaju red.

 

Sinoć u Lidlu, kasirka se izbečila u mene- vi ste mi odnekud poznati da niste iz komšiluka? Gledam je, ne poznajem (razmišljam- mora da su dobili zadatak da me omekšaju), pa kažem- a ne verovatno sam vam svima poznata zbog rasprave oko računa.

200 % si u pravu,pripretis trzisnom ako treba.Mene su onomad gledali (red iza mene) kao da sam Robin Hud licno : u Idei sam trazio da mi umanje racun za 50 % jer cena u rafu i na kasi nije bila ista, elem to pravilo su sami izmislili :fantom:

Link to comment

Svaka čast što umete da zapamtite cenu sa rafa. Ja obično u kupovinu idem na velikoj dvonedeljnoj bazi, nema šanse da bih na računu kući provalio razliku a kamo li u real time dok kuca na kasi.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
Svaka čast što umete da zapamtite cenu sa rafa. Ja obično u kupovinu idem na velikoj dvonedeljnoj bazi, nema šanse da bih na računu kući provalio razliku a kamo li u real time dok kuca na kasi.

Sent from my H3213 using Tapatalk


Ja obično u dinar znam koliki će biti račun, dok stavljam robu na traku, računam u glavi sve, ali to je moja mentalna bolse' [emoji38]ol:
Link to comment
5 minutes ago, *edited by mod said:

Nažalost nisam, samo sam jako loš sa brojkama :(

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

imao sam slučaj kada mi je prodavačica otkucala 60 šljiva umesto 6. primetih tek kod kuće da je račun bio prevelik

Link to comment
16 minutes ago, *edited by mod said:

Svaka čast što umete da zapamtite cenu sa rafa. Ja obično u kupovinu idem na velikoj dvonedeljnoj bazi, nema šanse da bih na računu kući provalio razliku a kamo li u real time dok kuca na kasi.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

Ko ce da pamti, ja kao ovi klinci pravim se da visim na telefonu, a u stvari sabiram :D

 

 

Edited by SDSG
Link to comment

Pa to vam rekoh pre neki dan, ok kada kupim 2-3 artikla, pa znam cene sa rafova, a kako da znam vise od toga [emoji852] jos ako na kasama Lidla rade tom cuvenom svetlosnom brzinom, po vasem svedocenju ... ko ce to da povata [emoji58]

 

 

Link to comment
Ma moze da ima i tv ekran ako ne znam cene sa rafova...kako zapamtis sve to...ili ides po dva artikla?
Priznaj [emoji4]
 
 
Pamtim sve cene, znam u dinar u pet- šest marketa koje posećujem (plus sve cene sa jelovnika u Dž), a inače kupovina za oko 6 do 8 hiljada uvek
Link to comment

e, ako pratiš, uprati kad je i gde mama's na sniženju, počeli smo da ga jedemo minorno da nam poslednje dve tegle potraju do neke akcije.

 

33 minutes ago, renne said:
38 minutes ago, Jumanji said:
Ma moze da ima i tv ekran ako ne znam cene sa rafova...kako zapamtis sve to...ili ides po dva artikla?
Priznaj emoji4.png
 
 

Pamtim sve cene, znam u dinar u pet- šest marketa koje posećujem (plus sve cene sa jelovnika u Dž), a inače kupovina za oko 6 do 8 hiljada uvek

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...