Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Pamtim sve cene, znam u dinar u pet- šest marketa koje posećujem (plus sve cene sa jelovnika u Dž), a inače kupovina za oko 6 do 8 hiljada uvek
Svaka cast :klanjam se:
Ja imam toliko toga na pameti (mulitasking woman [emoji41]) ali to pojma nemam, ako ne racunam ono uobicajeno u Maxiju..
Link to comment

Ja bio pre par dana da uhvatim italijansku akciju i sladoled rasprodat, lazanje isto :(
Uzeo sam one sarene testenine i crveni pesto sos pa mi sad treba neki recept sta da smutim sa tim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
On 4.3.2019. at 17:33, darling said:

 

udaram sil of apruval za ove smut oprejtore. 

kako je na slikama i kako pise, tako je. donose na vrata, besplatna dostava za bg ako je fiskalni racun iznad 1500 dinara (nas nekoliko se udruzilo), koji takodje isporucuju prilikom isporuke isporuke. 

 

sva sam plava od borovnica :)

 

 

Edited by darling
Link to comment
On 8.3.2019. at 9:26, darling said:

 

udaram sil of apruval za ove smut oprejtore. 

kako je na slikama i kako pise, tako je. donose na vrata, besplatna dostava za bg ako je fiskalni racun iznad 1500 dinara (nas nekoliko se udruzilo), koji takodje isporucuju prilikom isporuke isporuke. 

 

sva sam plava od borovnica :)

 

 

Meni ovo sumnjivo jeftino, jel vidjena Darling od juče? :unsure:

Borovnice se otkupljuju po višoj ceni od ove, i koliko uopšte cvetova zove treba za jedan kg? Da ne pominjemo da su navodno organski proizvodi, što dodatno podiže cenu...

Edited by mraki
Link to comment

Nista nije sumnjivo,zamrznuta borovnica se krece u tom cenovnom rangu, a po toj visoj ceni se otkupljuje I klasa, a u tim smrznutim je ima najmanje.Tako da je to to. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...