Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ajvar je toliko nefotogenican da ima prostora za uvodjenje foto takmicenja za sliku ajvara koja deluje jestivo, a ne budi pogane asocijacije. a mozda je i samo do mene :D

 

 

Edited by darling
Link to comment

cmrlj da smisli kompoziciju i aranzman! i naravno da ufotka, pa da i on izgleda njami!

(nije samo do tebe, i meni izgleda bzvz, kada sam bila klinka iz tih razloga nisam volela recimo djuvec, paprikas, sataras... sve mi to izgledalo kao neke povracke - da proste oni sa niskom pragom tolerancije na bljuvotine :tongue: )

sad sve to volim, bez obzira na izgled a davne asocijacije sam potisnula

Link to comment
12 hours ago, maheem said:

Narucivao. Nis posebno

Hvala na infu, neki drugari zajednički uzimali i hvale e sad dal se njima baš sviđa ili to pričaju zbog njega bem li ga.

Mada on svake godine rasproda sve što napravi i ima dosta ljudi koji svake godine uzimaju od njega za celu zimu.

Edited by Moća
Link to comment
16 hours ago, radnik said:

:D nedostajao mi ovaj humor :wub:

 

22 hours ago, darling said:

a mozda je i samo do mene :D

 

 

i do tebe je! dobro je, nisam sama na ovom svetu :D

 

Link to comment

moja mama narucuje jutkin ajvar i odlican je. dobila od komsija broj od neke familije iz brusa koja pravi i dostavlja na kucnu adresu. domaci, pecena paprika, ima blagi i ljuti. odlican. kupuje se na gajbe (9 tegli gajba), keva uzme od svakog po jednu. zove se u ranu jesen. stize otprilike nedelju dana posle narudzbe. dovoze u beograd bez problema. i tako vec jedno cetiri godine. 

Link to comment

Nije jedina, ima dosta ekipa koje rade u tom kraju i dosta ljudi iz Bg koje znam da kupuju tako. :)

Edited by James Marshall
Link to comment
1 hour ago, adam said:

moja mama narucuje jutkin ajvar i odlican je. dobila od komsija broj od neke familije iz brusa koja pravi i dostavlja na kucnu adresu. domaci, pecena paprika, ima blagi i ljuti. odlican. kupuje se na gajbe (9 tegli gajba), keva uzme od svakog po jednu. zove se u ranu jesen. stize otprilike nedelju dana posle narudzbe. dovoze u beograd bez problema. i tako vec jedno cetiri godine. 

jutkin

:isuse:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...