Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

 

 

Jeste, ta je, svaka čast kako si pogodio. 

 

 

 

Ja sam pre neki dan pazario gorepomenuti dzem (i još neke druge), razne voćne sokove, i jedno desetak limenki hladnog kvasa (kojima je rok bio pri kraju) za samo 39 dindzi po limenci. Sve ima rok trajanja i odštampanu deklaraciju, tako da mi nije posebno sumnjivo. Džem od ribizlla je inače fantastičan, ja lično volim sam da pravim mešane džemove, ali ovaj je, po mojoj proceni, barem jednako dobar kao i moji.

 

 

 

Šteta što mi je radnja daleko, inače bih ih stalno praznio, ovako samo kad sam u poseti kod prijateljice.   :lolol:

Link to comment

Jel moze dzem da se pokvari, tj ako je falsifikovan rok trajanja?

 

 

moze da se ukiseli ali ako nema dovoljno secera i ako nije dobro paterizovan/konzerviran a to nema puno veze sa rokom trajanja jer klasicni dzemovi ugl imaju toliko secera da mogu da stoje godinama posle isteka roka..e sad drugo je ako je neki ,,prirodni,, sa smanjenim secerom i sl..

Link to comment

ja lično volim sam da pravim mešane džemove

 

Šteta što mi je radnja daleko, inače bih ih stalno praznio, ovako samo kad sam u poseti kod prijateljice.   :lolol:

 

pusti dzem. nego ko ti je ta prijateljica? i sta ti to uopste znaci prijateljica? :D

Link to comment

pusti dzem. nego ko ti je ta prijateljica? i sta ti to uopste znaci prijateljica? :D

ja mislim da se mi radije koncentrishemo obrushimo na chinjenicu da on mijesi djemove sam. filmski junak, mitsko bice :D

 

shto jede bajato, nea veze svako je nekakav -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Pa kazem ja doso coek da nadje nevestu ovde... Bubo, razidjite se, niste ciljna grupa. Beta, este vi registrovana™? Ako niste, ostanite. :lol:

 

Edit: ohoho, darling je već na uzem spisku, cenim. Još ako ubode one loto meleone, jebo i porez, platiće se...

Edited by aram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...