Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

naravski da te čini.
Kada castis nekog picem da li te to cini dilerom alkohola? Da li ce pocasceni ponovo doci kod tebe sa lovom da mu prodas jos pica?
školski primer navlačenja na korišćenje droge poklanjanjem. već je napisano da je to investiranje u budućnost.
Mora da sam tezak baksuz. Za sve ove godine nikad ne nadjoh niti cuh za dilera koji poklanja paketice sa drogom, na kome je zapisan broj telefona, da mogu da ga nadjem kad se navucem. Teorija, los film ili Kurir su jedna stvar, realnost sasvim druga. Jedino ko bi eventualno mogao da se razmece drogom je "prva ruka", ali oni ne prodaju na paketice. Ulicni dileri su tek 3, 4, 5 ili ko zna koja ruka i u vecini slucajeva su i sami konzumenti koji dilanjem finasiraju svoju potrebu za drogom.
Link to comment
Nema dilera koji poklanjaju, to je pandursko/strebersko/urbana legenda.
moram jos jednom da citiram mog druga, koji je ovo izgovorio kada nije mogao da zavrsi vutru:"mama mi je uvek govorila da se pazim da mi ne sipaju drogu u pice u nekom kaficu. pa gde su sada ti kafici mama, gde????"
Link to comment

Nego! Samo trazis dilere okolo i prodajes im pricu da nikada nisi vario, a oni ti daju kesice prvoklasnog skanka u nadi da ces im se vratiti.

Link to comment

Stvarno drugari, ako ima neko neku kvalitetnu vutricu da mi pošalje (adresa na PM) na poklon, pa ako mi se svidi, ja ću posle da naručujem za kintu? Anybody?

Link to comment
Nego! Samo trazis dilere okolo i prodajes im pricu da nikada nisi vario, a oni ti daju kesice prvoklasnog skanka u nadi da ces im se vratiti.
:lol: Ovaj argument protiv droge mi je bio smesan i kada sam bio protivnik iste(u osnovnoj). babske price, fascinira me kako neko moze da veruje u to.Inace, iz iskustva neposredne okoline, ne moras ni da poklanjas travu da bi te zakon tretirao kao dilera. Dovoljno je da te policija uhvati u trenutku kada pruzas dzoint drugaru do sebe teretice te za pustanje u promet. Ako te uhvate da pusis sam, ne mogu ni za sta da te terete.
Link to comment
:lol: Ovaj argument protiv droge mi je bio smesan i kada sam bio protivnik iste(u osnovnoj). babske price, fascinira me kako neko moze da veruje u to.Inace, iz iskustva neposredne okoline, ne moras ni da poklanjas travu da bi te zakon tretirao kao dilera. Dovoljno je da te policija uhvati u trenutku kada pruzas dzoint drugaru do sebe teretice te za pustanje u promet. Ako te uhvate da pusis sam, ne mogu ni za sta da te terete.
ovaj, gresis silnoovo boldovano nije tacno
Link to comment

strasno je ovo sto rade sinu olje beckovic. klinac je pusio dzoint sa drustvom u skolskom dvoristu, a oni su ga nazvali dilerom i objavili mu ime. govna iz njegove skole su ga izbacila zbog pisanja kurira i decko je sada obelezen. ovo jedino moze da se resi razbijanjem glave novinarima i urednicima kurira, posto je ocigledna da drzava ne moze da zastiti gradjane.

Link to comment

nije to samo kurir - iza cele stvari izmedju ostalog stoje i dule savic (cija deca idu u istu skolu) i brana crnja (koji je ortak sa direktorom skole...)

Link to comment

Petnaestogodišnji L. V., sin Olje Bećković, autorke i voditeljke emisije „Utisak nedelje“...mogli su komotno da objave adresu i prilože sliku deteta uz ovo đubre od teksta. ne bi bilo nikakve razlike.

Link to comment
Ako te uhvate da pusis sam, ne mogu ni za sta da te terete.
Nije zabranjeno pusiti, ali je zabranjeno posedovati bilo koju kolicinu. Nemoj se igrati s tim stvarima i igraj za zivot, Drogane.
Link to comment
Nije zabranjeno pusiti, ali je zabranjeno posedovati bilo koju kolicinu. Nemoj se igrati s tim stvarima i igraj za zivot, Drogane.
kako je moguce pusiti a ne posedovati? jel murija kad te uvati kako duvas utvrdjuje vlasnicki status dzointa?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...