Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Pre dosta godina su na JATovim letovima delili cokoladirano suvo voce, dobro se secam sljive, kajsije i oraha :) (jedna od kombinacija je bila orah u sljivi pa u cokoladi,  :hail: )

toga ima u rusiji, po samiskama prodaju na grame i fenomelano je... jos je orah iseckan i sa nekim nugat filom umesan. mmmmmm

Link to comment

Galeb premium 80% je na akciji u Maxiju, pre neki dan platih 180, sad je 140.
Što neko reče nema sojin lecitin, šta je sa ostalim dodacima na E, upoređivao sam sa Menaž, i Menaž pored lecitina ima i E476, kod Galeb ne navode ništa.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
On 24.4.2018. at 3:09, Hippie said:

ja sam sinoch prvi put probala cokoladu sa thc-om.. divan blagi efekat em fantastican ukus bas nako kako volem... i sad zelim i ovo!

 

rewyw4.jpg 

 

   

JC_slobber.gifJC_slobber.gifJC_slobber.gif

posle ovoga obicne cokolade ma kako kvalitetne bile meni vise nemaju smisla

 

Link to comment
  • 4 months later...
On 22.4.2018. at 13:09, banecare1 said:

pusti milku, amazing dolazi u crnu goru :tongue:

serbija i bosna neka pricekaju malo :s_dj:

Wechat_IMG112.jpg

 

Wechat_IMG113.jpg

 

Wechat_IMG116.jpg

 

Wechat_IMG117.jpg

 

 

 

 

 

 

the time has come. nije reklama, imam pitanje. 

 

posto sam ja u pekingu, a ovi moji puleni ce prezentovati ove divne cokolade i jos svasta nesto u beogradu za 10ak dana, interesuje me preporuka za dobar prostor za cca 50 ljudi. ne treba puno opreme. projektor, stolovi da se napravi buffet (moze opcija sa sedenjem i ne samo za svedjanje, ali bolje buffet IMHO), 2-3 konobara. sigurno veci hoteli nude svoje sale i takav prostor odgovara, ali ja bi da se napravim pametan i preporucim neko interesantnije mesto, tako da pisem ovde jer vi sve znate :D 

 

 

Edited by banecare1
Link to comment

dada, obavezno banacanina kontaktiraj (ako ovde ne svraca i ukoliko ti treba njegov privatni kontakt, mozes i meni na PM da se obratis).

on trenutno priprema nesto slicno (ali u vezi vina) a i radio je i pre slicne stvari tako da sigurno zna koga, gde i šta bi ti preporucio :)

Link to comment
6 hours ago, banecare1 said:

 

the time has come. nije reklama, imam pitanje. 

 

posto sam ja u pekingu, a ovi moji puleni ce prezentovati ove divne cokolade i jos svasta nesto u beogradu za 10ak dana, interesuje me preporuka za dobar prostor za cca 50 ljudi. ne treba puno opreme. projektor, stolovi da se napravi buffet (moze opcija sa sedenjem i ne samo za svedjanje, ali bolje buffet IMHO), 2-3 konobara. sigurno veci hoteli nude svoje sale i takav prostor odgovara, ali ja bi da se napravim pametan i preporucim neko interesantnije mesto, tako da pisem ovde jer vi sve znate :D 

 

 

 

Kako će raja moći to da proba :blush:?

Link to comment
8 hours ago, Host said:

Posalji PM Banatjaninu ako jos uvek svraca ovde, mislim da se publike preklapaju.

 

7 hours ago, nezvanova said:

dada, obavezno banacanina kontaktiraj (ako ovde ne svraca i ukoliko ti treba njegov privatni kontakt, mozes i meni na PM da se obratis).

on trenutno priprema nesto slicno (ali u vezi vina) a i radio je i pre slicne stvari tako da sigurno zna koga, gde i šta bi ti preporucio :)

 

hvala na informacijama. poslacu mu poruku jer cini mi se da moji nekoga bas traze za pairing sa vinom i cajem. za prostor sestra mi pise da je izabrala neki hotel jer su kratki sa vremenom da cekaju. 

Link to comment
5 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Kako će raja moći to da proba :blush:?

 

trenutno nema u prodaji jer je ovo prvi korak u srbiji. racunam posle prezentacije da ce krenuti prodaja brzo. ja bi dosao da mogu, na zalost imam drugi seminar u kini u isto vreme. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...