Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

2 hours ago, InvisibleLight said:

14g secera na 100gr cokolade, savrsen odnos za moj psihopatski gorkofilski ukys.. mozda ako ima neka s 10gr javite 

Pa otprilike da i ova Heidi 85% ima toliko. Mislim, kod tih sa većim procentom kakaa je jednostavna formula, maltene sav ostatak ode na šećer.

Edited by mraki
Link to comment

Meni ne smeta više šećera u mlečnima, dok u crnima zaista nekako bude previše pa podsećaju na Menaž, volim kad su gorke :D

 

Edited by mraki
Link to comment
13 hours ago, InvisibleLight said:

14g secera na 100gr cokolade, savrsen odnos za moj psihopatski gorkofilski ukys.. mozda ako ima neka s 10gr javite

 

 

lintara 90 ima 7 grama, i ne samo da je jestiva, nego je i veoma ukusna.

 

https://www.chocolate.lindt.com/shop/excellence-cocoa-90

 

85 ima 14 g secera.

 

obe volim, i ima razlike u ukusu, sasvim lepo se oseti kad jedes jednu za drugom. 90 mi je najomiljenija cokolada na svetu. na bg pijacama 200 dinara. 

 

 

Link to comment

Kolko to kosta 500din?

Ae uzecu ionako mi se slatko jede jednom mesecno

Sledece je da darling napravi tu od 99% kakaoa i 0,5 gr secera i nazove je ppp

Link to comment

na pijaci je 200 dinara. u radnji su lint izmedju 350 i 400, al nisam videla 90. ne znam da l postoji ijedna druga toliko ukusna coksa s tako malo secera u tom cenovnom rangu. sumnjam da ces je naci na pijaci, posto preko leta ne donose coksu, sve 90 smo pokupovali jos u maju, 85 ima, al od septembra krene. objavim na forumu kad pocne sezona.

 

ja svakog dana 30 grama, trener's ordr :D

 

 

@nisam ja

 

biliv it or not, i sisanje 99 ima svojih cari, al to nije cokolada da zderes ko 90 sto je :D

 

Edited by darling
Link to comment
On 7.4.2019. at 19:44, notenoughreasonsforclaire said:

 

Ima li nekih vesti o ovome u Srbiji? Kanda sam negde video da su i ovde prisutni, samo nisam nailazio na njih...

izvini za kasnjenje sa odgovorom, stalno sam na putu i u frci celo leto. 

 

pisi propalo. nisu ni jednu cokoladicu prodali i digli su ruke od trzista. meni ostaje da poplacam troskove propalog projekta  :blink:

Link to comment
izvini za kasnjenje sa odgovorom, stalno sam na putu i u frci celo leto. 
 
pisi propalo. nisu ni jednu cokoladicu prodali i digli su ruke od trzista. meni ostaje da poplacam troskove propalog projekta  :blink:
Jbga [emoji34]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Jbga emoji34.png



... Shiit has hit the fan...
 

nije nista kriticno. sve  poslovne petljancije sa otacbinom me uglavnom vise kostaju novca nego sto donose.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...