September 24, 20196 yr Nije kulen, nego grana. https://www.somachocolate.com/products/birch-branch-1?variant=27192214529 Hvalio je i Keksi. Meni poklon od najljubaznijeg ppp-ovca. Edited September 24, 20196 yr by halloween
September 25, 20196 yr Videla sam sada da su Bari Kalebo kupili zemljiste u NS i da ce se graditi fabrika.
September 25, 20196 yr Izgleda da su ipak i kupili jedan deo zemljista i to od Sase Popovica iz Granda i Ostoje Limara https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/223917/Novi-Sad-i-Republika-podrzali-gradnju-fabrike-cokolade-detalji-ostali-nepoznati.html
October 12, 20196 yr ja sam tek nedavno shvatila da linija lint ekselens ona s procentima, ima dva, a mozda cak i tri stepena snage kakoosti u svakom procentu. ono, nisam birala, nego sta ima na pijaci, to kupim misleci da je uvek isto. nije. ima dark, osnovano sumnjam da postoji ekstra dark, a sad jedem mild 85 i ta je fenomenalna, iznenadio me ukus, bokte, sta ovo divno jedem, iako mi je to osnovna coksa u zadnjih par godina. sacu namerno da gadjam majldove. Edited October 12, 20196 yr by darling
October 13, 20196 yr One šarene iz maksija što pominjasmo. Delicata. Milk Pecan Caramel Sea salt Štogod!
October 14, 20196 yr 14 hours ago, nisam ja said: One šarene iz maksija što pominjasmo. Delicata. Milk Pecan Caramel Sea salt Štogod! ako misliš na običnu mlečnu, šećerna tabla original.
Create an account or sign in to comment