Jump to content
IGNORED

Čokolada


Amelija

Recommended Posts

da,ja je jedem vec nedeljama..ozbiljno dobra..jedina mana joj je sto je ima u lokalnom marketu :bankrotiracu: ali ja jedem jedan red dnevno pa je ok

 

ima jeftinije na pijaci kod madjara Monser Roth i Lindt ali meni je pijaca dva dana jahanja tako da bice da je ova najbolja

Link to comment
pionir galeb premium 80%, teget pakovanje
potpuna dominacija za nekih 180 dinara za 100gr
da je nisam sam otpakovao, ne bih verovao da je ovo napravljeno kod nas. vrh.
150 dinara u maxiju na akciji ovih dana
Link to comment

u, super!

 

pošto je skvo napravila zalihu za neku novogodišnju tortu koju pravi svake godine, a ja satro skoro sve u par dana

 

idem da dopunim zalihu krišom :-D

Edited by banatjanin
Link to comment
On 11/28/2017 at 9:32 AM, darling said:

jao, nemam pojma, na forum.hr na temi gde ljudi pisu sta su odvratno probali, kras s tim specijalnim cokoladama vodi na listi. kad god se pojavi nesto novo, odma bude deset upisa kako je grozno, sad se bas pise kako su nejestive i preslatke nove cokolade sa makaronsima. 

kad si u ljubljani, bolje idi u kalcek i nakupuj se vivanija, a  ova moja omiljena grin and bleks 85 posto, godinu dana je na ponudi:

https://www.kalcek.si/produkti/sladko.html?SID=ourhml4poehb4m1l3n2hqjlam5&manufacturer=320

 

Hvala puno! Iskoristila sam muževljev službeni put za Ljubljanu i dobila pet komada ove divote :)

Link to comment
3 hours ago, banatjanin said:

u, super!

 

pošto je skvo napravila zalihu za neku novogodišnju tortu koju pravi svake godine, a ja satro skoro sve u par dana

 

idem da dopunim zalihu krišom :-D

Dođeš mi :)

Link to comment
  • 3 months later...
On ‎06‎.‎04‎.‎2018 at 23:07, nisam ja said:

812436316.jpg

 

mađari. suve šljive u čokoladi. izvrsna stvar. 

hoćeš da kažeš da su suve šljive u čokoladi super stvar (proizvode se u srbiji odavno), ili da su baš ove mađarske super?

 

 

Svratio da kažem da je KitKat predstavio čbar sa ruby čokoladom u UK. Valjda ga već prodaju u Japanu.

 

https://www.msn.com/en-gb/foodanddrink/foodnews/kitkat-to-sell-new-ruby-chocolate-bar-in-uk-thats-bright-pink/ar-AAvMglS

 

 

Link to comment

@Ras

 

palo mi pod ruku pa mi bilo super. ne vidim baš karijeru u glasnogovorništvu čokošljive mada joj niš ne fali. 

 

i daj mi to naše pakovanje da vidim jel ima na sebi mađaricu kojoj se vide gaće. 

Link to comment

Pre dosta godina su na JATovim letovima delili cokoladirano suvo voce, dobro se secam sljive, kajsije i oraha :) (jedna od kombinacija je bila orah u sljivi pa u cokoladi,  :hail: )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...