Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Sinčič:
Desetogodišnjak "rastura" u hard rok benduAutor: M. Leskovac 15.05.2012. - 00:02 Komentara (9)Za razliku od vršnjaka koji slobodno vreme provode za kompjuterom, Vasilije Peranović (10) već sada gradi ozbiljnu muzičku karijeru. On je pevač i gitarista kragujevačkog benda Reverse Therapy, a njegov muzički pravac je nova škola hardkora ili laički prevedeno - jak metal.TALENAT - Pevam od sedme godine. Uvek sam voleo jači metal i rok, to mi je nekako u krvi. Kad nastupamo, pevam dve pesme od kojih sam jednu pisao sam. Osećaj kad zapevam je bolji od svega na svetu. To ne mogu da vam opišem - uzbuđeno priča Vasilije.U bendu je i Vasilijev brat Petar (22), koji je basista ali se nekad pridruži kao prateći vokal. Tu su i bubnjar Toni i gitarista Marko. Petar ističe da Vasilije bendu daje posebnu čar jer se publika razgali kad ga čuje.- Svi obožavaju Vasilija. Isprva ne očekuju da će jedan mali dečak zapevati tako snažnim glasom, a kada se to dogodi, padaju u trans - dodaje Petar.Bend Reverse Therapy nedavno se dokazao i u kragujevačkom Domu omladine, gde su, kažu, pokazali da omladina ne sluša samo narodnjake.Vasilije od malih nogu voli jači zvuk i pravi je zaluđenik hardkora- Mi smo tipični buntovnici. Od muzike ne može da se živi, ali bavljenje njome čini život lepšim. Čak i kada smo umorni, nije nam teško da održimo probu. Vežbamo svaki dan, a pogotovo Vasilije, koji je pravi zaluđenik hardkora i bukvalno živi za muziku - priča Petar.I dok stariji članovi benda nemaju snove o svetskoj popularnosti, Vasilije bi već sada menjao svet. Kada uzme mikrofon i oseti da je hiljade pogleda uprto u njega, spreman je, kaže, da peva celu noć.- Muzika je moj život i nema tu mnogo filozofije - zaključuje Vasilije kao svaki ozbiljan muzičar.Bend kao terapija za treš i kičVREDNOSTI - Naziv benda Reverse Therapy označava vrstu tretmana koja se u svetu sprovodi nad duševnim bolesnicima. „Ta terapija obrnuta je od one kad se čovek obraća grupi, što simbolično znači da se mi kao bend obraćamo pojedincu. Na neki način mi smo kao terapija za treš i kič i želimo da pojedincu predstavimo drugačije muzičke vrednosti”, objašnjava Petar.
http://www.youtube.com/watch?v=xewt_LHnSs8&feature=player_embedded
„Alfa i Omega, početak i kraj.Tvoje oči su žar vatreboga svemoćnog.Ti znaš njihove radnje,ti znaš gde oni stanuju,ništa se ne može sakritida se ne može pronaći.Tvoja apokalipsa je blizu,lije iz truba anđela."
Drugi sinčič:PERANOVIC-SIN.jpg Edited by Syme
Link to comment
boba.edit: on kaze. funkcionalna religija. to je ljubav (misleci na onaj dogadjaj). i sve tako. ali meni i dalje nije jasno: zasto bas on? nema drugih?
zato sto je Peranovic prava srbenda (sa sve Harlijem) za razliku od oca Tadeja koji je vise kao Indus, stajaznam ?zato sto Srbi vise vole da cuju nekog kako bi strukturisao Imperiju, no neciju mudrost ili poruku ljubavi ?zato sto Srbi po defaultu naginju cvrstorukastvu a pogotovo ako je isto pod patronatom SPC ?zato sto se hriscanstvo zapravo nikad nije primilo ovde ?
Link to comment

Jes malo bezvezno pominjati maloletnu decu, ali mislim da njegova porodica ima veze sa temom jer koliko se secam oni su "radili" u njegovim centrima. cak i tukli sticenike koliko se secam one afere od prosle godine..

Link to comment

Pa nemaju direktne veze, naravno, više ilustracija moje teze da je father Brian, kako ga je prigodno krstio Kim, pravi American style nut. Deca homeschoolovana, pevaju u bendu, ćaća pravi moto-skupove. Loodilo.Možda je tu negde i odgovor zašto je popularan kod urbane umjetničke raje.http://www.youtube.com/watch?v=uJ1v6oFHefc

Link to comment
Pa nemaju direktne veze, naravno, više ilustracija moje teze da je father Brian, kako ga je prigodno krstio Kim, pravi American style nut. Deca homeschoolovana, pevaju u bendu, ćaća pravi moto-skupove. Loodilo.Možda je tu negde i odgovor zašto je popularan kod urbane umjetničke raje.
Syme, izgleda mi da ti je žao što nisi bio na terapiji i/ili pričesti kod father Briana. Priznaj. Edited by slow
Link to comment
kekekekekeke... nema imena, nema slike. samo bih voleo da mi se objasni kako neko celjade koje studira u FLU trazi kod popa peranovica a da nije lopata.da sam slivija plat pa da kazem ono, sada vec cuveno, 'every woman adores a fascist'. medjutim nisam.
Skola ikonopisa? kekeke filbi flu ti je rasadnik ex lopataranih "umjetnica" Edited by palfoot
Link to comment
ne bi vam imena nista znacila. osim jednog. a to mozete i sami da pogodite.
Davaj imena, jbt. Razumem ja tizer kao formu al' posle tizera sledi konkretluk :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...