Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Pa nije baš niko. Press piše dijametralno suprotno. Ni Kurir nije mnogo drugačiji, a ni Politika. Novosti se baš ističu kretenizmom.
Slabo pratim stampu jbg, uglavnom sam vidjao linkove po forumu i drustvenim mrezama™ koji od Peranovica prave nevinu ovcicu. Odatle i pogresan utisak, sori. Edited by CowBoy
Link to comment
И поред свега тога, када зором изађем да шетам куче па затекнем избезумљене клинце муркане како обезбеђује лешеве клинаца који су се у паркићу изврнули са клупице током ноћи (један напред на чело, други уназад, на потиљак) не смејем се радосно што су нестала још два ђавола већ упадам у врзино коло које иде овако: "морам да зовем ортаке да им јавим да је стигло неко говно убиће се и они овако данас; не, не смем да их зовем јер ако се тренутно опет скидају кренуће они да зову да јављају својим ортацима па ће ови да их исцимају опет да се раде" и тако у јебени круг. А по четрдесет година имају и по 20 година наркоманског стажа иза себе.
Izvinite, ali nisam mogao da ne odreagujem... Pobogu covece, zasto bi se smejao?!?Nije mi tesko, svaki put kad se provuce teza da su narkomani zlo, reagovacu i insistiracu na tome da se radi o bolesnim ljudima, a ta bolest zna da napadne i najbolje.
Link to comment
Ja ne mislim da je Peranović psihopata, i sve što sam u međuvremenu saznao u njemu ne govori u prilog toj tezi. Reklo bi se da je prosto u pitanju lik koji je poverovao u sopstvenu nepogrešivost. Nije pokušavao da sakrije ubistvo, nije se krio, nego se sam prijavio. To mi zaista ne zvuči kao postupak psihopate.
jebes mi mater, al ako ubedjenje u sopstvenu nepogresivost nije osnovna odlika psihopata, onda ne znam sta jeste....
Link to comment
Pa ako pročitate ono njegovo žitije što ga sad prenose sve novine - to je neka čudna mešavina nju ejdž verovanja (organska ishrana na primer).koja ga je na kraju dovela i do pravoslavlja.Mislim, u krajnjoj liniji ovde postoji samo jedno bitno pitanje - a to je (ne)odgovornost institucija koje su dopustile višestrukom povratniku da potpuno javno obavlja delatnost za čije je neodgovrno vršenje već optužen.Inače, tek sam iz Vremena saznao da je on još 2006. po prvi put osuđen za nasilničko ponašanje.
kakvo bre njegovo zitije jebote.nju ejdz i gluposti!!jesi bre ti alisa u zemlji cuda??mudruj gde treba
Link to comment
pošto je već rukavac diskusije, ne bih ga širila, ali ideja o porodičnoj patologiji je medijski bullshit, pri čemu, a uobičajeno, popularni termin patologija vole da nalepe skoro ko duhoviti komentar ispod besplatne fotke golosise lepotice na drugom, trećem listu blica.hoću reći, ne verujte novinarskom prenošenju reči ožalošćenih i nesnađenih. lešinarski je, nepristojno, nadobudno i snobovski. teorija o razvodu je mentalni hobi. konačno, ne raspolažemo ni jednim jedinim dokazom da je u pitanju porodična patologija, što ne znači da jednog dana nećemo, ali ni tada to neće biti bitno.rekla bih da je popa poprilično zao čovek (ne da mi se da koristim psihopata, pa da moram da se raspravljam sa symeom o tome), smrdljivo govno koje se iživljiavalo na slabijima i nezaštićenima. našao je idealnu nišu za to i udobno se i osmišljeno smestio u tome. ne smatram, niti vidim ijedan dokaz da je bilo šta radio iz dobrih namera, niti me to zanima.edit: setila sam se. od buša sam naučila odličnu reč: evildoer.
naravno da je porodicna patologija.malo se potrudi.ne znam ni 1 primer a da neke tragedije porodicne nema.sve sija ili cak ne sija sa strane al nesto ne valja u porodici.poslednji slucaj koji sam upoznao je omiljeni profesor, sin akademika alkosa notornoga,maman divota jedna al kad vidis koja je to soc mimikrija.uzas.sve kao funkcionise ali klise je cudo.isto sve kao kod nasilnika iz picke materine sa osnovnom skolom.sve isto.kakvi jebeni novinari?u ovoj govnjivoj drzavi u kojoj sve funkcionise na potreban nacin?i jebe mi se za popa!taj bi trebo na el. stolicu da ima pravde.jebe mi se za njegovu licnost! jebe mi se samo sto je on bio podrzavan od zvanicne crkve drzave u kojoj zivim! alisa u zemlji cuda!!!
Link to comment
Izvinite, ali nisam mogao da ne odreagujem... Pobogu covece, zasto bi se smejao?!?Nije mi tesko, svaki put kad se provuce teza da su narkomani zlo, reagovacu i insistiracu na tome da se radi o bolesnim ljudima, a ta bolest zna da napadne i najbolje.
Koji onda postaju najgori.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...