Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

drugarke, ja ne kupila džakče, tjah... u zrendži nisam stigla, a sad u ćupriji taman nasla radnju, sve jeftinije nego sto ste vi pominjale, isprobala dva modela sa dugim i kratkim rukavima al' ne vredi... ja nisam bas bila odusevljena kako mi stoje,  a moj muz bas nikako nije bio zadovoljan. čak sam imala i kajš za svaki slučaj, ali nije ni to pomoglo :D ove sa kratkim  rukavima su zbilja bile jako velike, izrez ogroman, sve se to oko vrata vuklo ili napred ili nazad, pa step nije stajao kako treba itd... 

 

tako da sam za sada odustala, ali ne gubim nadu, mozda u zrenjaninu nadjem neke koje ce mi bolje stajati... ovde sam isprobala i neku koja mi je super stajala, samo sto je bila mnogo providna, bez rukava i sa velikim izrezom ispod miski, samo za plazu bih mogla da posluzi, a ne znam hocu li ove godine uopste videti more, peskaru, bilo koju plažu....

 

a bas se bilo lepo udesilo da obucem aljince i odem u manastir sv sisoja, naseg forumskog sveca i lepo osvestam dzakče, ali avaj! 

 

inace, manastir nam je skroz fensi, ulazni portal je bas neobican, kao da ga je plečnik radio, izgleda kao neka mesavina art dekoa i moderne, ne znam ko je intervenisao ali je bas interesantno... a i sam sisevac je divan, sasvim neocekivano svicarski ambijent, bujno i ranovrsno zelenilo, vise mi se svideo od nekih delova zapadne srbije. mada je tara i dalje neprikosnovena leptica - divljakusa :-)

 

portal.jpg

manastir sisevac.jpg

sisevac cuki.jpg

Link to comment

Ne znam gde bih s ovim. Upravo sam izložen nekoj modi koja pruža sisama dotok svežeg vazduha u regiji ispod. Pa sam teo da vidim s dragicom jel to nešto moderno. 

 

IMG_20180727_134208.jpg

Link to comment

zavisi kakav je mantilic. ja videh neka dva shto mi svidzaju.

 

i kaze se badem antil™ :D

 

 

edip. realno, od boroleta sa perjem za po napolju, do badem antila za po napolju, mali bijashe korak, pola sezone od prve kardashijanke :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment
9 hours ago, nisam ja said:

Ne znam gde bih s ovim. Upravo sam izložen nekoj modi koja pruža sisama dotok svežeg vazduha u regiji ispod. Pa sam teo da vidim s dragicom jel to nešto moderno. 

 

IMG_20180727_134208.jpg

 

i ja vidjale neke slicne parafraze na proslogodisnju mnogo lepu valentinovu haljinu koju sam nekoc cak i kacila ovde (ne volim da se ponavljam ;) ) to sto sam i ja videla po ulicama, takodje je bilo vrlo nevesto i neukusno, pa, iako sam citavu godinu planirala da sasijem bas takvu za sledece tj ovo leto, odustala sam od radnje... sve to mi je delovalo bas fucnuto, pa mi se malo i ta originalna aljinica zbog toga smucila :D

b68eb39af38c545d447f27f0eb1e8fc4--valent

Link to comment

ja sam iz pokreta da se zenama vide grudi jednako ko muskarcima i da u tome nema nista skaredno ni seksualno.

tako da sto se tice ovog paparaco uratka,  za mene je to samo jedna sisa sto viri ko neki kaziprst il nos, il ko neki nedajboze lakat :D

 

a sad, vratimo se na temu. od proslog javljanja nemam nista da prijavim o letnjim haljinama. 

 

 

 

Link to comment

da, nemamo jos puno da rabimo ovu temu, uskoro ce cizme, šubare i takoto... a ovo leto bas i nije neko za nas sto volimo vreline (mada znam da su darling a i jos neki, vrlo zadovoljni klimatskom situacijom) pa nisam vise inspirisana, šta ću kada mi ono džalče baš i ne stoji - pretpostavljam da buckastim zenama stoji jer su i tako bucke, mislim nema neke dileme oko toga, a ja sam bas na ivici da budem ili bucka ili normalna i odeća bas zna potera u jednu od te dve strane. a džakče me frljnulo u nevoljenu kategoriju ...ček, sad će septembar, možda i bude još neko selebriti vencanje, pa da ih malko ogovaramo 

Link to comment

jedan bio neki vrhovi fudzijame, ostali neki cvetni kolko sam upamtila al mi sve ukupno bilo bezveze i da, bili dugacki

 

resena od ponedeljka na djetu, nema secera, leba i alkohola....jbt kao da zivot vec ionako nije dovoljno tezak:sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...