Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ovo je još uvek relativno mirno mesto na forumu bez obzira na struk ili ne struk. nema poziva na nasilje, psovanja i sveopšteg histerisanja. takoreći oaza mira. 

Link to comment

opet ja. bila sam kod kineza. ništa nisam našla.

ali sam u gradu videla žene raznih godina u lepršavim vrećicama raznih boja i sve su mi bile lepe.

jedna žuta najviše.

 

Link to comment
7 hours ago, beyoncé said:

ko zna koliko puta sam bukmarkovala gomilu haljina na aliekspresu (hm, sad kad vratim film, sve takve vrećaste) i posle me mrzelo da realizujem + nikad nisam sigurna šta se dobije u odnosu na sliku

 

isto. čuvala sam gomilu koje dolaze u obzir za naručivanje, ali toliko dugo nisam bila na aliju da su nestale iz ponude :lolol:.

sad sam svašta gledala tragom vaših linkova i šire. stvarno ima super stvari jer se priklanjam u oba carstva, i strukovnom i nestrukovnom (i evropa i kosovo :sleep:).

 

 

da sad treba negde da krenem, ovu bih začas navukla:

2irw5du.jpg

Link to comment

lepa, lepa. 

 

vama nije vrucina u dugackim haljinama? nema propuha if you know what I mean :laugh:

 

spadoh na dve do zemlje da imam ali verovatno ce se i to pokloniti. i mrzim oko nogu da mi se mota bilo sta

Link to comment

meni je vruce i nije retko da dugu haljinu ostrigam do kolena. a ako je na pola nogu, onda duzinu prilagodjavam zabadanjem haljine u gace sta strane, sto je metod koji sam objasnjavala prosle godine u vrucoj sezoni, a koji, koliko se secam, nije uspeo da skapira niko :D

 

sad kad bih znala kako da zalepim ovde jedan tvit gde vucic obecava zenama da vise nece morati da kupuju kod kineza, nego zene da kupuju skupe stvari. al je i dobro sto ne umem, posto je vucic zagadjenje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...