Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

moja je od pamuka, onog sto pada ko slina, a udoban ko trenerka, nema rukave, malo se suzava ispod grudi, a tu gde su kod Darling dzepovi, kod mene ide u spic kao oni mis rikavi (npr malo iznad bokova) pa se dole dosta suzava, moze na sve od patika do platformi i ja sam ubedjena da nema gradje kojoj to ne bi stajalo, samo da se prilagodi duzina, moja je dugacka.....trazila model ali ne mogu da nadjem na netu

Link to comment
30 minutes ago, morgana said:

Gdje ih kupujete? Htjela sam da uzmem kratkorukavni model pa su nestale. Bijela i ledenoplava su izgledale vrh.

najskuplje ti je kod kineza u staroj zgradi u prizemlju. 3k5 i ludilo, ali modeli i boje apsolutno charobni.

od 1k8 do 2k5 zavisi kolko fensije u kineskoj robnoj kuci u 62, onoj na spratu pored jyska ili kako se vec pishe jisk :hihi:

znaju da budu super povoljne i kod gospodje kod starog merkatora, naulici, odma pored donje pijace, na ogradi, ka stanici.

ima i na zemunskoj, vocna strana, ubedljivo najvishe svega, ne znam cene. ima i na donjoj strani.

 

jeste darling to je to, imam zelenu, sivu i belu koju treba da farbam, nisam ih nosila ni jednom, mnogomi se svidjaju, a izgledam uzasno. to naravno ne znachi da ih necu nositi, moram nositi neshto, a hidzab josh nije dospeo u nashe krajeve :dry:

 

Edited by gospa buba
Link to comment
Ne znam kako sam ih previdjela kod Jyska, to mi je prakticno u zadnjem dvoristu. Bit ce moja!

Hvala [emoji4]

nema nashta, poslednji put je bilo bash razno i korektne cene. ali nisam ishla sigurno mesec dana.

 

ono shto se zove robna kuca milano.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

evo devojke, za svaku od nas po nešto :D(sem za isključive minimaliste, za koje ce ova lepa dragina aljinica biti realna, udobna, a adekvatnim aksesoarom, i odlična zamena ;-)... a ako ima i nezadovoljnih haljinama, utešna nagrada će biti ambijent i italijanska prelepota!

 

Edited by nezvanova
Link to comment

samo takve boje i prodaju, gnusno plava, gnusno zelena, gnusno krem. crna i bela. i to je to :hihi:

 

dodushe ja samo takve boje i nosim. osim crnog. i belog.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

:D ne znam koju boju ti vidis, al ja na slici vidim da to nije moja haljina. ova je svetlo plava, osnovano sumnjam da je to ona koju je morgana nazvala led plava. imam i jako lepu sivu, crnu ofkors, i jos jednu plavu. imam i jednu drap, jos je nisam nacela. nju cuvam da je menjam za roze, koja se pojavila kasnije na trzistu. (odnela je ja kod kineza i pitala ga jel govori srpski, on reko da, ja pitala jel mogu da zamenim, mama mi je kupila haljinu (patetika :D), a meni se ne svidja boja, kaze on moze, ja izvadim haljinu, sve ima etiketu, izgleda normalno, a on kaze nije moja haljina, nije kupila ovde, nemam takvu, a jeboteee, tu ja shvatim da on  poznaje ponaosob svih milion artikala u radnji :D)

 

katikon, gde god spazis kinesku radnju, udji i osmotri. usla sam u nekoliko i u svakoj je bila poneka. prvu sam kupila kod jedne gospodje na tezgi kalenic pijaci koja ima rafiniran ukus, ona probere sta je najlepse kinesko i izlozi. ona ih prodaje za 2 iljade, kod kineza su 1800. 

 

a bubinu zelenu nikad nisam videla :D

 

Link to comment

naravno, ja imam 4. sad sam nashla josh jednu.

i inache kad mi se neshto bash svidi od odela, kupim dva, chak i u istoj boji. znam se, svet je suvishe brz za mene :dry:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...