Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

lepom coveku sve lepo stoji.

al molim da se ne zaboravi da sam hrabrim priznanjem da nosim bele sportske carape na sandale ili papuce utrla put prikazanja ovom i svim ostalim mahimima na forumu. 

Link to comment
  • 1 month later...

danas videla na kalenicu d dzakove u novim bojama, senf i ciklama i jos neke, jako lepe, al mi vise ne trebaju. reko mi prodavac ko staroj musteriji, pogledajte, stigle nove, a ja njemu neka hvala, smucile su mi se :D

a da, bile neke super zanimljive pamucne dukse tunike u tom fazonu, s vecim otvorom oko vrata, asimetricne, preklop, napred krace, pozadi duze, al sam zurila, nisam stigla detaljno da pregledam. nekst tajm il kad naletim na kineze, da ne zaboravim da udjem. 

Link to comment

file not found. 

 

ja videla i probala u bossu u njihovoj linije za siromasne koja se sad zove hugo, haljinu iz snova, stoji mi ko da su krojili za hitlera, znaci ne moz bolje :D

al jbga, skupa. 

nema je na netu, toliko se brzo rasprodala da ni na net nisu stigli da je okace, tako da mi verujte na rec da postoji takva aljina :D

 

Edited by darling
Link to comment
32 minutes ago, darling said:

file not found. 

Ako je ovo o mome lin(a)ku, samo da kažem 2 things

- linak radi, samo je na njemu slika 1 vitke devojke koja nisam ja :D

- Crêped Wrap-front dress se zove moja nova jeftina* haljina

 

*- od sad će sve da mi budu takve. zaključila sam da je sasvim dovoljno da ja izgledam ko milion dolara.

haljina ne mora. :fantom:

Edited by pt 2.0
Link to comment
ja pazarila ovu dole. žersejasta, burgundi boje, stoji ko milion dolara a nije napadna i može na poso.
 
https://m2.hm.com/m/en_us/productpage.0665481001.html
to je apsolutno charobna haljina, mene bi i duza pasovala, kad bi mi u opshte pasovala. videla sam takvu pamuchnu do zemlje, letnju na nekoj doktorkici proshle nedelje, ziva se isekirala de to narod nabavlja.

dakle odlichna :D

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...