Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Gledam baš diskusiju na tviteru, a Insajder ću tek pogledati. Jebote, koliko je jadna ova Vesna Radusinović.Nego Mau, jel ovo prava Brankica iza ovog profila?
Da, jer joj je i Lana Budimlić čestitala detence i nagradu. Iza onog Insajder naloga stoji verovatno više ljudi i opet se prepucavaju na nekako smotan način i žao mi zbog toga.
Link to comment

Ok, zato i pitam, sumnjivo mi ono njeno upućeno Vesni u stilu: " prestanite da lažete da sam frizerka inače ću objaviti sve što znam o vama pa ćete pobeći u mišju rupu".Čudno mi da Brankica baš ovako diskutuje...

Edited by mr@ki
Link to comment

Da, predpostavljam da misliš na profil @InsajderB92Nivo komunikacije im je zaista diskutabilan, evo podjebavaju Radusinovićku na nivou jednog Kurira.Ono iz predhodnog posta se odnosilo na lični Brankičin nalog.

Link to comment

tviterasi, ali oni pravi sto stalno pisu i sve komentarisu, su ubedljivo najsmorniji ljudi na internetu.

Edited by kojot
Link to comment
Da, predpostavljam da misliš na profil @InsajderB92Nivo komunikacije im je zaista diskutabilan, evo podjebavaju Radusinovićku na nivou jednog Kurira.Ono iz predhodnog posta se odnosilo na lični Brankičin nalog.
Ta ekipa iz insajdera ima histericno-neurotican stil na tw , sto steti samo njima, izgleda da im je medij malo "prebrz" oni to shvataju kao telefonski razgovor.Ovo za spominjanje telefonskog razgovora sa M.M. stvarno ne razumem pa ne spominje se to javno...Naravno onom govedu Radusinovic sve najgore zelim sto sam joj i rekao, javno i na DM...BTW guska tvrdi da nju placa Gazprom a ne Srbijagas...
Link to comment
Među savetnicima su mnogi pisci, muzičari, menadžeri, sportisti. Direktoru Srbija-gasa Dušanu Bajatoviću savetnik za marketing već tri godine je Vesna Radusinović, autorka knjiga “Muškarci su kao čokolada”, “Ostrvo muškaraca, obala žena” i mnogih drugih. Supruga Milomira Marića je magistar marketinga.
A dobra je riba, možda je zato plaćaju?

Edited by historian
Link to comment
A sta ona to radi da bi je placao Gazprom ili Srbijagas?
Da citiram njen odgovor
vesna radusinovic@LuisaVitonsavetnik za medije direktora Srbijagasa... diploma FPN,magistar marketinga,nekoliko svetskih jezika,Profil,Dama...nemam problem sa tim,verujte... nikakav.
Edited by Frank Pembleton
Link to comment
kako se izvlačiš, siso.
ma ne izvlacim se, ja koristim tviter kao izvor informacija vezanih za kosarku. ovi smaraju vise od blogera koji pisu o hejterima. uzas, sramota me kad citam, a citam smo kada neko na forumu pomene.
Link to comment

Insajder sinoc bio težak za gledanje...odlična epizoda, ali kvari raspoloženje.Koštunica & ekipa sve potrpali pod 'poverljivo' i od 2005. skidaju godišnje po 20 milki za posredništvo u kupovini gasa(podatak potvrdila ministarka energetike)...pomnožiti...do sad 160 milki...pa majku im jebem...a ugovor potpisan do 2021. Pre toga smo pet godina opušteno kupovali gas bez posrednika. Bilo je to zlo vreme kad nam Rusi nisu bili prijatelji.Lopovluk u Srbijagasu je toliki da jedan čovek sa strane(Branislav Grujić, stoji iza firme RST), kupuje gas jeftinije od Srbijagasa, pa ga preprodaje Srbijagasovim firmama MSK i Azotari, jer im se to više isplati od prenaduvanih Srbijagasovih cena?! I nikad niko nizašta ne odgovara, bila je crtica o direktoru Prodanoviću kome je UO naložio da kupi akcije u posredničkoj firmi da bismo bili 50-50 sa Rusima, a on to jednostavno ne uradi i namerno propusti pravo preče kupovine, pa sada glavna gasna magistrala kroz Srbiju pripada Rusima(što je čak i bezbednosni nonsens i nema sličnog primera u okruženju). I...ništa. Kao što Koštunicu niko i ne pita za svu silu lopovskih privatizacija, tako i za ovaj lopovluk pojeo vuk magarca. Goli Otok majka.

Link to comment
Branislav Grujic, jel to onaj što je prevario radnike kad je privatizovao Jugodrvo, klub Privrednik, šeta B.Nevistić i gradi neki hotel u BGD-u?!
Taj. Bilo je i u Insajderu reči o tom hotelu i njegovom direktoru koji je došao, naravno, iz Srbijagasa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...