Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ovde mi se pale sve crvene lampice koliko ih ima.

 

Ako je ideja da ubede javnost da cenzure nema, već da se to novinari plaše da pitaju Vučića koji, eto, ni pitanja ne overava unapred, to je vrlo, vrlo kvalitetan plan. Ne znam ko je ovo smislio ali svaka čast.

Link to comment

Beba Popović?

 

Moguće. Ne znam da li on ima kapaciteta za ovako nešto.

 

Fora je u tome što autocenzura i cenzura idu ruku pod ruku. Autocenzura ne može postojati bez spoljnog pritiska i stvaranja klime u kojoj je autocenzura poželjna. Cenzura spolja često izgleda kao autocenzura jer se ljudi identifikuju sa nasilnim sistemom. 

 

Kada u redakcijama u kojima postoji kultura autocenzure predložiš da se radi nešto što direktno zadire u osnove cenzorskog sistema, niko te neće kritikovati zbog toga. Nasmejaće se umesto toga i bagatelisati tvoj napor. 

Link to comment

Mene zanima od čega se finansiraju, u intervjuu koji je Brankica dala Vajsu rekla je da plan

da se prodaju emisije televizijama i da to bude osnovni izvor finansiranja (radiće za B92 i za još jednu televiziju.)

Tv emitovanja nema ni u najavi, oni već neko vreme rade, ti ljudi moraju jesti nešto. Meni se tu pale lampice.

Videćemo.

Link to comment

 

Mene zanima od čega se finansiraju, u intervjuu koji je Brankica dala Vajsu rekla je da plan

da se prodaju emisije televizijama i da to bude osnovni izvor finansiranja

Kako da ne

Link to comment

Pa dobro, đe ćeš bolje otvaranje sezone nego kad ti je u prvoj epizodi najpopularniji lik ikada u novijoj istoriji. Problem će biti kako dostići taj nivo u drugoj, trećoj i ostalim epizodama

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...