Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Sutra vanredni Insajder Uzivo. Gosti u studiju su premijer Srbije i lider SPS-a Ivica Dačić, bivši ministar za Kosovo i Metohiju i funkcioner DS-a Goran Bogdanović, lider Srpskog nacionalnog veća Milan Ivanović, predsednik kosovske opštine Gračanica Bojan Stojanović i funkcioner SPO-a na Kosovu Ranđel Nojkić.
http://www.b92.net/insajder/aktuelno-vesti.php?yyyy=2012&mm=10&dd=21&nav_id=653716
Link to comment
ili je toliko dosadno da niko ne gleda ili toliko zanimljivo da ne stižu da pišu ...
samo je bljutavo. postoje dva pitanja na koja nema odgovora>-prodaja robe u srbiji a koja je namenjena prodaji na kosovu (bez PDV)-plata koja stiže npr. zaposlenima u preduzeću za prikazivanje filmova uz istovremeno prehranjivanje drugih na kazanu.vrhunac bljutavosti/bezobraznuka bilo je gostovanje rade trajković pre neki dan u kažiprstu. njena izjava o intelektualicima (profesorima i lekarima) koji brane opstanak srba tamo uz konstataciju da se ne može da srpstvo brane oni drugi (polupismen puk, sirotinja, seljaci....)odvratno. uključuhući i ispoštovanog predsednika vlade.
Link to comment

Ne znam ko je ovaj lik koji R izgovara kao Milo Djukanovic..ali zelim mu nesto lose. Da mu pukne guma dok vozi sam, u okruzenju naseljenom zesce agresivnim Albancima.

Link to comment

Mnogo propuštate što ne gledate Glišića, Bilbiju i Biserko na Happy. Glišić je upravo na Biserkinu izjavu da nam EU pomaže da izađemo iz krize odgovorio rečenicom "Kao što su nam pomagali '41.-e?", na šta je publika počela frenetično da aplaudira i ustaje na noge lagane.

Link to comment
Ne znam ko je ovaj lik koji R izgovara kao Milo Djukanovic..ali zelim mu nesto lose. Da mu pukne guma dok vozi sam, u okruzenju naseljenom zesce agresivnim Albancima.
ili pak nesto ovako...post-3-13337351283713.jpg
Link to comment

Na šta je ličilo ovo "uživo"?Jel se trninićka uspela da je ne uhvate u nekom kiksu i da joj kidnapuju emisiju ?Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Gledajući one... likove... sinoć, čak bez obzira na temu, osetio sam da me hvata strah od pomisli da ima još gomila takvih koji se nalaze na mestima gde se donose važne odluke. Mozak me zaboleo.

Link to comment
Spektakularno popisavanje po insajderu od strane b92 i nedorasle, da ne kazem tupave, Suzane T.
+1Apsolutno nedorasla.
ili je toliko dosadno da niko ne gleda ili toliko zanimljivo da ne stižu da pišu ...
Bilo negledljivo. Nije se znalo šta je tema, o čemu se uopšte priča.Premijer došao u emisiju preko kurca, pa kao zahvalnost tražio da ga se ne prekida dok priča gluposti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...