Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Suzi Trninić je dobra i britka novinarka, ali gde je mogla protiv gomile prevejanih bitangi u studiju. Likovi koji godinama mogu besramno da se bogate na račun guravog naroda, obraza debelog kao đon vojničke čizme ... Falio je samo Marko Jakšić ...

Edited by stoka
Link to comment
+1Apsolutno nedorasla.Bilo negledljivo. Nije se znalo šta je tema, o čemu se uopšte priča.Premijer došao u emisiju preko kurca, pa kao zahvalnost tražio da ga se ne prekida dok priča gluposti.
Ne vidim da je imala bas puno prostora sa takvim gostima i tim raspolozenjem istih da mnogo uspesnije vodi emisiju, za koju se i nije znalo sta joj je tema niti bas zasto je zakazana, sem da se pokaze da novinarima insajdera nije dozvoljeno da udju na zasedanje skupstine opstina.
izvolite predsednice vlade
Mislim da je ovo bilo skoro pa najvise sto je mogla kulturno da spusti Dacicu, kojem kultura nesto i ne znaci, jer se on ponasa onaka kako procenjuje da ce se narodu svideti, a stice se i utisak da misli da je uhvatio boga za mu*a.
Link to comment

Pa nisu se gosti sami pozvali već je neko odlučio koga sve treba zvati. Valjda je normalno da dobar novinar spremi temu emisije, odabere odgovarajuće goste, spremi pitanja za goste i podpitanja ako oni pokušaju da se izvuku od pitanja.Meni deluje kao da su se oni tamo bili skupili čisto da bi imali još neku emisiju insajdera, tj. imali visoku gledanost.

Link to comment

suzana trninic je ocajna novinarka. nisam gledao emisiju jer ne mogu da izdrzim njeno belebetanje, laprdanje, uskakanje u rec i generalno nemanje pojma o temi.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Kako ne?! Okačio Insajder na tviter čim se završilo. Ja pogledala i onda smo Velja i ja drkali Vesnu Radusinović na tviteru jer je sama priznala da radi za Bajatovića. Sad me i ona blokirala. Pored BS i Maria Maletića. Poludela sam na kraju. Kako svi mašu rukama i odbijaju da daju izjave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...