Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

imam hiljadu i više ploča ali više ne mogu lako da ustajem i da ih okrećem. Sem toga, većina onoga što sada slušam ni nema na pločama. A TV nikad nisam imao, oduvek sam online i samo slušam muziku i blesim po forumima.

Meni je komp sa mnogo hard discova neophodan. 

 

Imam i jedan Asus tablet, mođda nabavim tu futrolu za jedan HD da koristim s njim.

 

A komp mi je van sobe, u hodniku da njegova buka ne bi kvarila zvuk HIFi sistema. Sve je povezano dugačkum kablovima. SPDIF od 6 metara do DACa, Tastatura bežična ali miš na dugačkom USB kablu. Milina. Sve radi a nemam čak ni neki optički čitač za CD ili DVD no imam najbrži SBB internet

Link to comment

Monitor je na pokretnoj polici, mogu da je stavim ispred nosa kad kucam, da je gurnem u stranu da ne smeta zvučnicima  a i da je doguram do kreveta kad legnem 8što je super kad ima još nekoga u krevetu . sve redje od kako je multipla ali nema veze, bar je udobno

 

OVRJ5rS.jpg

 

4BjLcEJ.jpg

 

ovo je najvažniji deo sobe

 

kXnh4pb.jpg

 

 

Link to comment

Izmedju ostalog izgleda i stan, jos da resimo papire i placanje i da saljem kevu u ovaj novi pa da pocnem da zivim sa skoro pune 4 banke konacno.

Prvi put u zivotu krenuo da pravim neke pare sa ovim uvozom kola iz Svice i popisala me keva sa stanom, smanjila mi fond za biznis za jedno dve trecine. Ipak mi se ne da da postanem tajkun[emoji852]7e5753e8d73b4d834d1bc10094bbfa88.jpg61da3babbcef999488a5790e44ce90c8.jpg837e8bc9ecf3e1d3bc349e1cf4809428.jpg1511d6f6c87d6d889bfb3a44e7972510.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  • +1 8
  • Wub 1
Link to comment

Nece ni keva imati unuce a ni ja mogucnost da ne radim nista u narednom periodu i samo pecam povoljne oglase i preprodajem. Najebao sam ko zuti ali bar ce keva od 62 godinice da uziva, za to smo se borili[emoji41]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Nece ni keva imati unuce a ni ja mogucnost da ne radim nista u narednom periodu i samo pecam povoljne oglase i preprodajem. Najebao sam ko zuti ali bar ce keva od 62 godinice da uziva, za to smo se borili[emoji41]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Koliko je kvadrat?
A kevu ostavi na miru.
Zna žena!


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 26.7.2020. at 16:51, Tihajeza said:

Meni treba jedan eksterni HD, za bekap. Imam jedan, na kome su mi svi fajlovi od kad posedujem kompjuter, znači 20 i kusur godina, ali star je 7-8 godina, vučem ga svuda i počeo je da zlokobno klikće i čuje se, ako crkne, neću si oprostiti.

Jel tu ima koji je bolji/ lošiji, vezara sam za elektroniku?

 

Ja sam prosle godine pazarila za bekap fotografija i vaznih dokumenata mali WD Elements od 2TB. Bilo mi je bitno i da je od manjih a ne veliki kao cigla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...