Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pitali ljudi :/

sad, ja nikad nisam znala da prenosim znanje verbalno

odoh sad na tenis, to razumes:)

 

videh spot rhcp, voze neke kruzere i krace freestyle longbordove..zaboravih spot nacisto

Link to comment
On 19.8.2020. at 18:09, InvisibleLight said:

@Lezilebovich

Klasican skejt je simetrican,ima kick tail obostrano, slyzi za trikove, maali, tvrdi tockovi..ko je orijentisan na to.

 

 

Sta su meni prodali u Poljskoj na ekskurziji pre 32 godine za 10 DM, na jednom kraju kicktail, drugi kraj šiljat, točkovi prilično okruglasti, daska od jako tvrde plastike? :huh:

Bio sam ubedjen da imam i vozim skejt. 

Edited by JozoMujica
Link to comment
1 hour ago, beyoncé said:

^

lepe!

 

blago vama @InvisibleLight, pogotovo devojčici što ima takvu tetku :)

sad morate da gledate skate kitchen zajedno https://www.imdb.com/title/tt7545566/

 

 

 

 

Hvala :)

47 minutes ago, JozoMujica said:

 

Sta su meni prodali u Poljskoj na ekskurziji pre 32 godine za 10 DM, na jednom kraju kicktail, drugi kraj šiljat, točkovi prilično okruglasti, daska od jako tvrde plastike? :huh:

Bio sam ubedjen da imam i vozim skejt. 

Ma ima to da svaku dasku na 4 tockica ljudi zovu skejt, ok je

Te plasticne kruzere zovu peniji, po brendu kpjo ih proslavio, pennyboard22" i niklbord27", a prave ih razni proizvodjaci

 

ps ovde su npr objasnjene razlike, al nije pomenuo surfboard, on je nastao tek 1996, a sire se vozi tek od pre 10ak god

 

https://www.skateboardershq.com/skateboard-vs-cruiser-vs-longboard-whats-the-difference/

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
21 minutes ago, InvisibleLight said:

Ma ima to da svaku dasku na 4 tockica ljudi zovu skejt, ok je

Te plasticne kruzere zovu peniji, po brendu kpjo ih proslavio, pennyboard22" i niklbord27", a prave ih razni proizvodjaci

Hvala, nisam znao da postoji čitava nauka. :D

 

Ovakav slican sam imao samo je bio plav i tockovi su bili zaobljeni, kao na rolerima ali siroki.

 

penny-board-mad-cruiser-original-green.j

 

Link to comment
lg55SK8500

Ma ok, mislim nije Samsung.

 

Kad se nekad budes povezivao na tv, a da nije preko Samsung app tipa Smart Things (sve snimljeno na fonu, skinuto sa neta povezuje se tu na keca), pa recimo yt kako ces da se povezes tj da mi kazes smile.png mozda tako mogu i dr app na taj nacin.

Tutorijal mi nije pomogao.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...